Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik 4D-s ultrahangot a...

Melyik 4D-s ultrahangot a legjobb Pesten vagy Győrben?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy ne csak babamozizzunk, hanem meg is vizsgálják a kicsit. A gép jó minőségű, modern legyen. 24. héten már érdemes elmenni?
2008. febr. 8. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Bp. kleopátra ház, 13.ker Kárpát u. 9.

Nagyon szép felvételt készítenek :)

2008. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jaa, olvasom tovább... nekem megcsinálták a genetikait is, elemezte a látottakat a hölgy, írásban is adta, fényképeket is készített, ajándékba is kaptunk. Kulturált hely, nincs várakozás, bejelentkezés éjjel nappal. A 24.héten...? Érdemes bmikor, de a 30-32.en mondják, akkor már ´kövérebb´ a baba :) Én a 18.on voltam először, nagyon jó volt, szívhangot is mutat :)Most fogok menni a 31-en újra. Kellemes babavárós napokat :)
2008. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


énis Pesten akarok ajánlani neked.A budagyöngye Bevásárlóközpont után 2 kicsi utcával arrébb a Lotz Károly utca 14-ben a 4D Genesis Kft.Türelmesek,aranyosak és kellemes környezet.Üdítővel csokival kínáltak.Nem mellékes hogy szerintem az egyik legolcsóbb hely 10500.- és benne van a vizsgálat aminél 2D kezdik,megmérik a picit átnézik minden rendben van e.utána folytatják a 4D-vel.ebben az árban benne van a dvd és egy SZÍNES fotó is,ja és nem mellékes hogy míg máshol 20 perces én 1 órát voltam benn,végig dvd-re veszik.és kapsz majd papírt is a diagnózisról.ja igen és megvehettem a képeket cd-n amit fényképezett 1500-ért,ami nem semmi mivel 58 db képről van szó.így fizettem annyit mint más 20 perces vizsgálatért és vagy benn kép meg dvd vagy nincs.szóval én ezzel voltam megelégedve.jó sokat válogattam.

sok sikert

2008. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Biovitálban (Mammutban) voltam a 14. héten, rendesen megvizsgálták a babát, aztán hagytak csak mozizni. Ez 9000 ft volt (vizsgálti eredmény, dvd és fénykép volt az árban).

Ill. voltam a 20. héten -genetikai uh-n.

17000 ft-ot fizettem...de ez nem csak a mozi volt, hanem kiváltotta a kórházi genetikai uh-t (rendes orvosi szakvéleményt kaptam és dvd-t).

Van ott -is- kifejezetten erre szakosodott orvos...

Bár a 24.héten már nem erre van szükséged-mert ezen már túl vagy.

Ha érdekel itt meg tudod nézni

[link]

2008. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Győrben, szeptemberben, vadonat új2d-4d ultrahang rendelő nyílik a bem téri egészségcentrum földszintjén!Ha godolod nézd meg és próbáld ki ! profeszionális radiológus orvos és szonáros végzi a rendelést hogy a kérdés fel sem merüljön hogy győr vagy pest. Nem csak babamozi hanem főképp diagnosztika leletkészítéssel hisz ez a szakma igazán! élj a lehetőséggel! üdv löndi
2008. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Győrben a Bem Téri 4D György Ultrahang Rendelőben voltam dec. elején! Nagyon modern családias és apicit is nagyon jól élesen láttam! Kaptam az árban egy dvd felvételt a teljes babamoziról ami 25perc és egy nagy fotot ami szuper! Nagy monitoron láttam és a kedvesem is apicit! Nagyon kedvesek segítőkészek voltak ! Nagyon meg voltam elégedve és a párom is ! Éva egy 24 hetes pocaktulajdonos
2008. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Mi októberben voltunk a Bem tériben, csak a legjobbakat tudom mondani róluk.A 24. hét az tökéletes.Az orvosunk azt mondta, hogy 32-33 hetes korig látható jól a baba mindene.Utána kisebb az esély a jó "mozizásra", mert kevés a magzatvíz,és nagy a baba.Úgy tudom, hogy ott a Bem téren a világ egyik legmodernebb gépe van.Sziasztok
2009. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hátha még valakinek hasznos lehet, megírnám hogy a Bem téri 4D ultrahang az csak egy babamozi, semmi információt nem tudsz meg a babáról, és nekem egyértelmüen kislányt mondtak és késöbb kiderült hogy kisfiunk lesz, szóval nekem nagy csalódás volt. Meg mikor már ott feküdtem akkor közölték hogy semmi informáciot nem adnak a babáról, hogy mekkora, vagy ilyesmi, csak mozi meg hogy meg e van mindene. Azért jó lett volna többet megtudni róla, nekem az fontosabb lett volna. A baba se látható olyan jól, nem tiszta a kép, de nekem nem ajánlották fel hogy megismételhetjük valamikor, mint valaki itt irta róluk :((
2010. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!