Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor (hány hetesen) kezdtek...

Mikor (hány hetesen) kezdtek előjönni a terhességi csíkok? A "linea negra" (köldök alatti halvány pirosas vonal) előjött már?

Figyelt kérdés

Nekem még nincsenek terhességi csíkjaim,csak ez a halvány pirosas vonal.Bár erre azt írják,hogy nyomtalanul eltűnik,nem úgy mint a terhességi csík!

24 hetes kismama


2009. nov. 12. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél ez a köldök csík hamar kijött, de most 24 hetes vagyok, még nincs.

Stríáim akkor sem voltak, most sincsenek.

2009. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a mostani és az előző terhességem alatt sem látszott, striám az elsőnél a végén jött ki, most 35 hetes vagyok és még nincs:)
2009. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem is vagyok terhes és jó darabig nem is leszek, de a csikjaim már megvannak, mert dagadt vagyok. Gondolom, terhesen majd még több lesz.
2009. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem már vagy a 22 héttől kezdett megjelenni, és striáim is voltak elég szépen (hatalmas volt a pocim). Amikor megszültem, a striák borzasztóan néztek ki, de egy idő után halványodnak és már nem olyan erősek, aztán csak halvány fehér vonal lesz belőlük. Nekem a köldököm nem ment vissza.. off: van itt valaki akinek ugyanúgy nem ment vissza?
2009. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy nem ment vissza a köldököd?Ez hogyan lehetséges?
2009. nov. 12. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs.. ott van már bent, de egy "kráter" közepén...asszittem idővel jobb lesz, de maradt.
2009. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39 hetes vok, nincsenek csíkjaim, linea nigra-m sem(valszeg azért, mert szőke vagyok),viszont a hátsó felem már tinikorom óta csíkos,a hasam mégis megúszta.Ja,második terhességem és nagyobb a pocim,mint előzőleg.
2009. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a linea negra-t néztem kezdettől fogva a hasamon, persze egyáltalán nem volt. Striákban viszont nincs hiány, a zebra elbújhatna mellettem. Kentem mindenféle csoda szerrel, de hiába.
2009. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barna vonal nekem a 32 héten alakult ki. Terhességi csíkjaim nincsennek hála a magasságosnak, no meg a gondos olajozásnak, ápolásnak.

37km

2009. nov. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a köldök alatti részen egész életemben ott volt a csík, a terhességtől csak egy kicsit sötétebb lett. Nem tudom hogy lehet ez, de így van. Aztán kb. a 23-24. héten elkezdett feljebb kúszni, és most a 39.hétre már a melleim között ér véget. Más csíkom szerencsére nincs:) Pedig hajlamos vagyok rá, a combomon és a fenekemen nekem is van, még a kamaszkori megnyúlásomból adódóan.

2009. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!