Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, kicsit...

5 hetes terhes vagyok, kicsit aggódom, mert görcsöl a hasam, vagyis a méhem. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha meg akarna jönni a mensesem, erős hasgörcsöm van. Gondoltam a nospára, de nem szeretnék ártani a babának. Elég kellemetlen, görnyedve járok ilyenkor. Vérzésem eddig nem volt. Remélem nem vagyok méhen kívüli?



2008. júl. 7. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erősen görcsölsz jobb lenne elmenned dokihoz Uh.-ra,mert pici görcs még belefér(szinte természetes),de az erős fájdalom nem valami bizalomgerjesztő.Szorítok,hogy menden rendben legyen!20 hetes kismami
2008. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én most 8 hetes vagyok és ugyanígy görcsölt a hasam. Azt mondta a nődokim, hogy szedjek MagneB6-ot (ez az émelygést és a görcsöt is csökkenti) ez használt is. Még azt mondta, ha nagyon nem használ, akkor nospát vegyek be. Ha netán nem bírod ki, nem ártassz vele a babának. Nekem elmúltak a görcseim, de a MagneB6-ot változatlanul napi 2x szedem. Remélem segítettem.
2008. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, ha nagyon erős a görcs, inkább menj dokihoz. Az előbb az "erős" szó elkerülte a figyelmem.
2008. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp menj el orvoshoz!!Nekem anno azt mondta az orvosom, hogy alhasi görcsnél vagy színes folyásnál, vérzésnél nem szabad halogatni, azonnal orvoshoz kell menni!! Lehet, hogy vaklárma,de lehet gond is. Ne halogasd, és legalább megnyugszol, ha látod a Picit!Szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen!

Üdv.: 18 hetes kismama

2008. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!