Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem eszek minden nap...

Baj ha nem eszek minden nap zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Egy héten kb. 3szor eszem csak, málnát, banánt, dinnyét, karalábét, répát meg néha egy kis cseresznyét.

Szedek elevitet meg kálciumot, magnéziumot meg naponta eszem tejtermékeket, joghurtot, sajtot, tejet. Ez így jó?

21 hetes vok

Bocsi ha idióta kérdés csak szeretném, hogy minden rendben legyen.:)


2008. júl. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeded az Elevitet is mellette, akkor ez így bőven elég! Én is kb. ennyi zöldséget ill gyümölcsöt ettem az elevit mellett és egy csodaszép, egészséges 6 hónapos kkislány boldog anyukája vagyok!



Dia

2008. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

És gratulálok a kislányodhoz!:)

2008. júl. 6. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi! Én is a te pocaklakódhoz!!! Majd meglátod, hogy nincs ennél nagyobb öröm. Az elje nagyon nehéz, de ahogy telnek a napok egyre könnyebb lesz! Sok erőt, egészséget és boldogságot a babucihoz!



Dia

2008. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is épp ezen izgulok nap, mint nap. 8 hetes vagyok, és nagyon nehezen megy a vitamin. Elevitet a terhességem előtti 3. hónaptól szedek, folsavat is, magnéziumot is. Igyekszem "szépen" enni, de a barackon kívül nehezen kívánok meg mást. A tejtermékekkel nincs gondom. Nem hiszem, hogy a babának ártanék, de én is örök dilemmában vagyok... Amit tudunk, azt megtesszük. :)
2008. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!