Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek a 12. heti...

Holnap megyek a 12. heti uh-ra. Picit beparáztam. Ha valami gond lett volna, ugye megéreztem volna?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pl. hogy elhal a terhesség... A tünetek megvannak, hányinger, émelygés, mellfeszülés... stb. A 6. héten voltam uh-n. Eddig nem volt görcs, barnázás vagy vérzés. Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 6. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,semmi baja nincs a babódnak.

Még pár hét és érezni fogod,ahogy mocorog és ez semmihez sem hasonlítható érzés lesz.

Élvezd a babavárást és sok boldogságot a picurhoz!

40 hetes kismami

2008. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szió!Én is így voltam, paráztam nagyon, még a rendelőben is, aztán megnyugodtam amint megláttam mennyit nőtt Manócskám! Mindenki így van vele! Én is most nyugodtam meg, a héten éreztem először Manómat! Kérdezz bátran a dokitól, kerestesd meg kezecskéit, lábacskáit és megnyugszol! Bodog babavárást! 14 hetes kismami
2008. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezen izgulok. 5 hetesen voltam, amikor megállapította a terhességet és csak 10 hetesen kell visszamennem. Az még 2 és fél hét. Addig nem kapok semmilyen "visszaigazolást". Tiszta kétség az egész. Azért nem idegeskedem. De annyi rosszat olvas az ember, persze, hogy aggódik.

Szerintem ez természetes.

2008. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!