Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap megemelltem a 3 éves...

Tegnap megemelltem a 3 éves gyermekem. És este szúrkált a hasam. Lehet valami baja a babónak?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és kicsit most is fájdogál a hasam.Lehet valami gond?
2008. júl. 6. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy lenne gon, most nekem is fáj, pedig nem emeltem semmit, de 17.hetet töltöm ma és tudomhogy az utobbi két hétben egy csomót nőtt és azért fájt..

Nem lesz gond, de ha nagyon begörcsölne, akkor irány egy ügyelet-nőgyógyászati!!Ne emelgess, vigyázz magadra.

2008. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem gondolom, de most ha lehet, inkább apu emlegesse egy ideig!!!!

pihizzél is!!!

2008. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is folyamatosan fájdogál a hasam.Én a második babámat várom, az elsőnél nem is volt ilyen gond.Az irvos azt, mondta, azóta már tágltak a méhszalagok, és ezért vannak fájásaim.Hirtelen, pedig ne emelj, nekem is szúrkált, és ez is egy reflexes reakció volt.Képzeld el, hogy ilyenkor , hogy tágul, a méh egy temészetes gyulladásban van, és ha erősebb hatás éri, akkor azt jelzi a szervezet.Ne aggódj, de ne is emelgess.
2008. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Vigyázni fogok!

2008. júl. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!