Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek még? Jún.11-én...

Terhes lehetek még? Jún.11-én megjött a mesim. A 12. napon pedig vérezni kezdtem.

Figyelt kérdés

Elmentem dokihoz a 17.napon és közölte velem,hogy 4 hetes terhes vagyok,de 50%-ék esélye van,hogy megmarad.Kaptam gyógyszert.Csináltam ma tesztet és negatív lett.:(

Lehet,hogy a teszt nem mutatja ki?Nincs annyi hcg?


2008. júl. 5. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy júl.11-én kell visszamennem a dokihoz.Fájnak,feszülnek a melleim.A hasam meg a derekam fáj minta megakarna jönni a menseszem.
2008. júl. 5. 13:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Megjött a mensid és a 12. napon vérezni kezdtél??? Bocsi, de ezt én nagyon nem értem!
2008. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!A mesinek a 12. napja tehát jún.22-én!!!Így már érthetőbb?
2008. júl. 6. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez nem egyszerű! ha kaptál gyógyszert, akkor az biztos segít a babának, hogy jól megtapadjon!

Mikor kell visszamenned a dokihoz?

2008. júl. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Most pénteken vagyis júl.11-én.Ma reggelre sajnos barna folyásom lett.:(
2008. júl. 7. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem hívd fel a dokidat és semmi esetre se várj péntekig! Ha nem tud fogadni, addig keress valakit, amíg más nem tud azonnal fogadni! Ha minden kötél szakad, menj be az ügyeletre! NE törődj bele ebbe az 50-50% esélybe! Ez nem ilyen egyszerű! Szerintem cselekedj minél előbb!! Péntek nagyon messze van még!!!

Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen!!!!

2008. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!