Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák akik télen...

Kismamák, anyukák akik télen szültek, vagy télen fognak szülni, mit vásároltak a babájuknak?

Figyelt kérdés
Ruhatárra gondolok .
2013. okt. 6. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el összeszedni mi kell: bodyk (mindhárom ujjhosszal, sok rugi nagy részük meleg, plüss, overall, 1-2 harisnya ruhával, kardigánnal, pulcsival esetleg egy szép nadrág (ez csak arra kell, ha "mutogatni" viszem majd a babát), vékony és vastag sapka, kesztyű vékony és vastag, nyakmelegítő, hálózsák, meleg topánka vagy mi a lábára, zoknicskák. Ez lesz az induló pakk, a többit meg majd meglátjuk :)
2013. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) , nagyjából nekünk is igy néz majd ki a ruhatár.
2013. okt. 6. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt ennyi minden, mint az 1. válaszolónak, nem is kellett, hiszen újszülöttről van szó, nem mászkáló kisbabáról.

Kesztyű nem volt, mert az overall olyan nagy volt rá, hogy a kezét védte, ráadásul kendőben hordtam, védve volt.

Harisnyája sem volt 6-7 hónapos koráig, nem volt rá szükség.


Amiben otthon volt télen: body, rugdalózó, zokni és egy hosszú ujjú felső, ha hűvösebb nap volt.

Amikor az utcára mentünk csak sapkát kapott és betettem a meleg overallba.

Nyakmelegítő, cipője se volt, de a kendő sokat számít mivel melegíti a testem, ha babakocsiztunk volna, biztos, hogy jobban felöltöztetem.

Hálózsákja az volt a kezdetektől, abban altatom mai napig, most múlt 10 hónapos.

2013. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Januárban szülök.

Bundazsák

3 tutyi cipő(ezek jó melegek is)

zoknik

vastag és vékony sapkák (hazahozatalhoz levegőztetéshez)

2 cérna sapi fürdés utánra

1 vékony kesztyű hogy ne karmolja ki magát

2 db harisnya (ha hidegebb lesz,még pluszba a rugi alá)

4-5 db hosszú ujjú body,2-3 db rövid u.

Majdnem ugyanennyi rugi,mert a hosszú ujjú rugi alá rövid u. bodyt fogok adni,a rövid u. rugi alá pedig hosszú bodyt

Van 4-5 kisnadrág és 4-5 db vékony pulcsi és pár vastagabb is.


Ugyan ezek a ruhadarabok vannak 62esben is.

2013. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és hálózsák,meleg plédek bentre és kintre is.
2013. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi december 3-r vagyunk kiírva. 4 hosszúújjú bodyt vettem 2plüss rucit 6 sima pamutot. Zokniból vekonyabbat és vastagabbat is.pulóvert, abból 4 kötött egy vastag polár, egy kantáros kordbàrsony naci, egy overál amihez kesztyű is van,3 vékony sapi és 2 kötött amik a pulcsikhoz mennek és 1 vastag maci sapi:) Azrán vannak sima pamut vékony nacijai 3 db és hozzá vékony felsők. 4 hálózsák,3 pléd.Én úgy gondoltam itthon jó meleg lesz, nem fogom nagyon beöltöztetni, csak ha kint leszünk.
2013. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :)
2013. okt. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!