Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség! Ha öt hetes...

Ikerterhesség! Ha öt hetes (menstől számítva) terhességet uh-val megnéznek és két petezsákot látnak, mennyi esély van, hogy elmenjen az egyik baba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos könnyen előfordulhat, de nem törvényszerű. Vigyázz nagyon magadra és próbálj meg minél többet pihenni. Akkor biztosabb már a dolog, ha két dobogó szívű babát látnak már az uh-on. Ez már csak néhány hét és bizonyosságot nyersz. Szorítok!
2009. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha az uh azt mutatta, hogy van két ép petezsák, akkor már minimális, drukkolok, hogy mindketten veled maradjanak, már csak azért is, mert sokszor ha az egyik elmegy, elmegy a másik is, de általában az a jellemző, hogy két szép egészséges babád születik.
2009. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ugyanigy volt és megmaradt mind a kettő vigyázni kell nagyon magadra. Melo nulla onnantol h dobog a szivük és sok sok pihenés fekvés. Tapasztalat ha nem tartod be bajok lesznek! GRATULA


18 hetes ikres kismami

2009. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősi körömben van olyan, akinek az egyik petezsák sajnos felszívodott. De olyan is van, akinek rendben volt minden. :D Ne aggódj és pihenj sokat. Két-három hét és lennie kell szívhangoknak. Onnantól még biztibb a dolog.

Gratula!

2009. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én szomorú esetet tudok megosztani veled. A 4 heti UHn két petezsák volt, bár az egyik olyan kicsi, hogy a dokim nem is vette észre. Így én nem is gondoltam, hogy ketten vannak.Csak utólag vizsgáltam meg jobban a képet. Szívhang már csak egy volt 6 hetesen. És 7 hetesen el is ment az egyik bébi. Akkor mondták biztosra, hogy tesó lehetett. Szerencsére a megmaradt bébi teljesen jól van és remekül fejlődik.

Remélem veletek ez nem fog megtörténni! Csak pozitívan, ez tényleg igaz.

2009. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!