Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valahol dr. Lajis Tímeának...

UTimi kérdése:

Van valahol dr. Lajis Tímeának magánrendelése?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze szombatonként az Örsnél a Sejtbankban.(Bolgár kerék utca asszem) Az Uzsoki utcai kórház oldalán fenn van egy telefonszám hozzá azon eléred az asszisztensét 12:00-17:00 között. Mi 6 hetes ellenőrzésen voltunk nála, amikor terhes voltam még nem oda jártam, akkor még nem volt magánrendelése így sokat nem tudok neked segíteni a részletekkel kapcsolatban. De iszonyat csúszásban van mindig, mivel a babám szopizott és kisebb tortúra volt ez nálunk én indulás előtt felhívtam, hogy nincs e csúszásba mert akkor még megszopiztatnám a babát. Csúszásban voltak 1,5 órával később értünk oda mint ahogy időpontom volt és még így is vártunk 20 percet mire sorra kerültünk. Előttem csak olyanok mentek be akiknek előttem volt időpontjuk, szóval nem azért vártunk mert késtünk. Szóval ha mész hozzá előtte mindenképpen telefonálj neki mert különben ülhetsz ott 1-3 órát.
2013. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 4. 09:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a minden képen hívd fel mielőtt mész hozz, hogy kérsz időpontot (csak szombatonként rendel) és mikor indulnál hozzá előtte egy órával felhívod, hogy érdemes e elindulnod vagy amúgy is csúszásban van. Nekünk 11-re volt időpontunk és 12:30 ra értünk oda és 1 körül jutottunk be. Vagy ha nem olyan sürgős, hogy melyik szombaton mész akkor kérj reggelre időpontot 8:00-ra mert akkor nem kell várni. :D Amúgy aranyos, kedves rendes meg minden, csak hát iszonyat ez a tömeg ami nála van. Szegénykém nem tud 10 felé szakadni pedig az volna az ideális. :D
2013. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Attilka72 válasza:
Van egy jó hírem, 2014. 01-02 -től már csütörtökönként délután is rendel. Ugyanott.
2013. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom, szombaton és csütörtökön is rendel. Én nála szültem nem rég, éppen ügyeletben volt és nagyon nagyon elégedett voltam vele.
2013. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sziasztok! Meg tudnátok adni nekem Lajis doktornő magánrendelésének a telefonszámát? Amikor nála szültem még nem volt magánrendelése, a Sejtbank oldalán pedig a neve nincs feltüntetve. Privát üzenetben is el tudjátok küldeni a számát! Köszönöm!
2014. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ambar válasza:

Lajis Tímea új magánrendelése szerdán délutánonként itt:

Nőgyógyászati Ambulancia (Bosnyák téren) [link]

A rendelés telefonszáma: 06-1-782-6774. Kedvesek és nem kell várakozni, ha időpontra mész.

2014. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szombaton az Örsnél rendel vagy az is megváltozott?
2014. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok,mennyit kér el egy szülésre?sokan ajánlják őt.
2014. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem mondott árat, mi 60 adtunk neki, plusz hozzá jártam terhesgondozásra 8000 Ft volt. Rendes , kedves,aranyos de másodikat nem szülném nála. Hiába volt időpontom hozzá mindig órákat kellett várni mire sorra kerültem, hiába jártam hozzá 40 héten keresztül még a nevemet sem sikerült megtanulnia, szüléskor csak konkrétan a kitolási szakaszon volt ott. Nem akarom bántani, mert hihetetlenül rendes, de nagyon sokan járnak hozzá ő pedig nem tud osztódni.
2014. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!