Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kíván már a féjem?...

Miért nem kíván már a féjem? A nagy hasam miatt lehet?

Figyelt kérdés

A 30. hétben járok, és már hetek óta nem akar önszántából hozzámbújni. Előtte szinte mindennap akarta, most meg úgy kell rávenni, de kezdem feladni.

Másnál is van így? Mit tegyek?


2008. júl. 4. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez, ugyanígy a 30. héten. :(
2008. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NA én az elején nemkívántam és most lennék megvadulva ő meg nem mer hozzámérni,pedig a dokim is engedi.Kérdezgettem mért nem és kibökte félti-fél a babától,hogy baja lesz.Erre én kinevettem-lehet nemkellett volna láttam nem vette jól a dolgot és azóta semér hozzám.Pedig már azt sem bánnám ha beindulna szülés,bár sztem ő fél ettől a kijelentéstől is,hogy na menjünk idő van....38-39hetes kismama..pedig már nagyon közeli az idő:D
2008. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én január 11e óta nem voltam a féjemmel...Ma voltam a 6 hetes kontrollon.

Sajnos szegényem túlparázta kicsit a várandósságomat,és nagyon félt,hogy valami bajt csinál odabent.Próbáltam neki ész érvvel,érzelmivel,de nem lehetett rávenni.Ne erőltesd!Te sem tudnál úgy szeretkezni,h aggódsz valami miatt.Próbáljatok alternatív megoldásokat keresni.bár nálunk az sem jött be.

Nem a nagy pocak zavarja.Számára most te vagy a legcsodálatosabb nő a világon,hanem a gyermeket félti.


Nálunk 7 nap múlva szabad a gazda,és véd a tabi:)Kitartás!

2008. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztosan van ilyen, de én még nem találkoztam olyan párral, akiknél ez nem okozott valamilyen problémát, úgyhogy ne aggódj, viszont beszélj vele erről.

Ha olyan dolog miatt fél aminek nincs alapja, akkor tisztázd vele.

Amúgy nálunk is így volt az első gyereknél, a többinél már minden rendben volt. :)

Minden jót Nektek!!!

2008. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én alapból duci vagyok és a párom így imád. :) De valószínű te vékony testalkatú vagy és a férjed valószínű ehhez a típushoz vonzódik, és most másnak lát külsőleg. Szerintem ne aggódj emiatt. Az sokkal rosszabb lenne ha a párod "depresszios lenne" h azért nem szeretkezik veled mert árt a babának, vagy mindenféle butaságot találna ki. Próbálj meg közös romantikus sétákat tenni 3asban vagy nem megterhelően de kimozdulni együtt vmi izgalmas helyre ahol kikapcsoltok egy kicsit és nem a külső miatti változásra figyel hanem arra h ez azért van mert hamarosan megszületik a közös babátok aki gyönyörű lesz!
2008. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2008. júl. 5. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem félti a baba egészségét. Az én barátom is ezt csinálta soha nem kezdeményez miota betöltöttem 34 hetet. 38 hetes kismama
2008. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok. És a párom hónapok óta nem kiván. Bár nekem sem annyira jó, de az alternativ megoldás meg neki nem jó. Kitartás! Neked már nincs olyan sok hátra :(
2008. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első babát várjuk. amióta tudja a férjem, hogy terhes vagyok ritkábban és óvatosabban közeledik. Zavart a dolog és megkérdeztem mia baj? Kiderült, hogy nagyon félti a babát és nem akar kellemetlenséget okozni. Szerintem ez teljesen normális reakció. Nagyon fontos, hogy beszéljétek meg.
2008. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!