Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez toxémia? A vérnyomásom jó,...

Ez toxémia? A vérnyomásom jó, minimálisan dagad a lábam. Viszont nagyon viszketett a bőröm, majnem mindenhol.

Figyelt kérdés
Voltam vér és vizelet vizsgálaton: GOT:41, GPT:36,Neutrofil:77,100, Lymfocita:15,700, a vörösvértest, gaemoglobin, és mematokrit alacsony. Nagyon félek, hogy most mi ez, ha egy hét alatt nem javul be kell feküdni, most vagyok 28+5 napos. Valaki segítsen aki ért hozzá! Köszi
2008. júl. 4. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudok konkrét vélaszt adni ez a jovo héten fog kiderulni, de addig csak az a lényeg hogy ne aggodj, nem lesz gond! A toximia esetén már most befektettek volna, ha pedig kialakuloban van, akkor egy hét mulva tobbet tudnak mondani..a lábdagadás másnál is jelentkezik. Nem kell félned, ha rosszul vagy akkor menj be egy ugyeletre a nogyogyászaton.
2008. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az első terhességem toxémiás volt, akkora lábam volt hogy csak bakancsban tudtam járni, vérnyomásom az egekben, a vizelet tele volt fehérjével.Úgyhogy szerintem Te tök jól állsz.Ha befektetnek akkor se ess kétségbe, megéri:)
2008. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom: a toxaemiában vérnyomás emelkedés (140/90) és vizeletfehérje kell, plusz oedema is, de azért mert dagad a lábad az még ömmagában nem jelent toxaemiát. Mérd a vérnyomásodat minden nap, meg a súlyodat, hogy nem nő-e meg hirtelen pl. 3-4 kg-mal egy két nap alatt, arc és kézdagadásra is figyelj. Bár nekem pl nagyon dagadnak az ujjaim és eddig minden rendben a laborral meg a vérnyomásommal, szóval remélem nekem is csak a terhesség egyik nem olyan kellemes velejárójáról van szó!

Boldog babavárást, ha mész dokihoz vagy szülésznőhöz vigyél vizeletet egy perc alatt megnézik neked egy stiksszel a fehérjét belőle!

Boldog babavárást!

2008. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia.Ha jó a vérnyomásod,akkor nem hinném,hogy toxémia lenne.De a vércukrodat érdemes lenne újra megnézni,a viszketés lehet annak a jele is.

26 hetes kismama

2008. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az emelkedett vércukorszint lehet az oka
2008. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... meg az epefesték megemelkedése. Meg a májfunkció romlása. Én nem várnék egy hetet.
2008. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kaptam rá gyógyszert, egy hét alatt lejjebb kell vinnie. Egyébként meg 1 típusú diabos vagyok, és nagyon jók a cukraim. Köszi mindenkinek a segítséget!
2008. júl. 6. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!