Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nemvárt-nak 3-án kellett...

A nemvárt-nak 3-án kellett volna megjönnie, de ehelyett tegnapelőtt és tegnap kevés barnázás volt ma még semmi- Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ált.ban 30-31 naposak a ciklusaim eddig nem késett most viszont..és a barnázást csak egy nagyon rövid görcs kísérte és azóta semmi,nem értem mi lehet ez, szeretnénk babát már nagyon és pé-kor voltunk együtt sokat...de ez barnázás most elszomorított nagyon.Szerintetek mitévő legyek?
2009. nov. 8. 08:54
 1/7 A kérdező kommentje:

bocsánat most vettem észre h rossz helyre írtam ki a kérdést a teherbeeshez kellett volna nem figyeltem.

azért várom a tapasztalatokat tanácsokat

2009. nov. 8. 08:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy teszt már talán mutat valamit.
2009. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csinálnék a helyedben egy tesztet.Nekem is volt barnázásom,akkor 5 hetes terhes voltam.
2009. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van ahogy a többiek írták!

Csinálj egy tesztet nagy valószínűséggel már mutat valamit.Nekem is volt barnázásom és én is 5 hetes babás voltam akkor.Szurkolok neked és ha teszteltél írd meg az eredményt!!!!!

2009. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem csak barnáztam, hanem egyenesen véreztem 5 hetesen. Most vagyunk 17 hetesek. :-)
2009. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és mindenkinek jó egészsééget kivánok. a tanácsot megfogadom és esztelek a jövöhéten vmikor megirom h mi lett bizom benne h ez msot vmi jot jelent és kisbabát várok...reménykedem

minden jot nektek

2009. nov. 8. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:

12:37-es vagyok.

És azt elfelejtettem írni hogy ma vagyunk 39+4 hetesek.Reméljük nemsokára köztünk lesz :-)))))

Kívánom neked is hogy egy új élet kezdődjön a pocidban!!!

2009. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!