Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől zsibbad minden éjjel...

Mitől zsibbad minden éjjel mind a két lábam, főleg oldalt a csipőmtől lefelé egészen a térdemig?

Figyelt kérdés
Tudok tenni valamit ellene? Már alig birok aludni ettől a fájdalomtól.23 hetes vagyok.
2009. nov. 8. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomhat a hasad vmilyen ideget. Próbálkozz különböző testhelyzetekkel. Orvos biztos megtudja mondani a zsibbadás heyle szerint, hogy hol mi nyom, és milyen tartás segíthet.
2009. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem alszol a hátadon véletlenül? Én, ha a hátamon alszom elzsibbad a bal kezem, a lábam és nem kapok levegőt. 30 hetes kismai
2009. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha az oldalamon alszom és párna van a térdem között, akkor zsibbad el a lábam. Pedig több helyen olvastam, hogy így kényelmes, hát nekem nem az.

26 hetes

2009. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet. Nekem is nevezhetjük zsibbadásnak, de igazából egy korábban nem tapasztalt érzésem van hol itt hol ott. Leggyakrabban a gyomrom körül és a lábamban. Olyan mintha feszülne, és ez a feszültség addig erősödik, ameddig úgy érzem, h muszáj megmozdulnom. Aztán újra.. Jobbulást neked!
2009. nov. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!