Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltás? Vagy van más megoldás...

Oltás? Vagy van más megoldás az új influenza elkerülésére?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, kedden megyek egy hosszú repülőútra és iszonyatosan tartok tőle, hogy elkapom. Sok érvet olvasok a vakcina mellett de ellene is. Mivel teszek jobbat a babának? Ötletek, hogy hogyan lehet megelőzni egy hosszú repülőúton ha nem adatom be az oltást? Segítsetek!!
2009. nov. 7. 23:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat..hát nem lett könnyebb a döntés :). Mostanában annyit olvasok a témáról és egyszerűen nem tudom mi lenne a legjobb a babának. Soha életemben nem kaptam még el influenzát, soha nem is voltam beoltva ellene. Nem is emlékszem mikor voltam beteg utoljára! Magam miatt nem aggódom, egyedül a kicsi lányom miatt hezitálok. Félek, ha beadatom valami baja lesz. Rengeteg olyan esetről hallottam, hogy gyerekek a szokásos immun vakcinák hozták ki az autizmust, ami bár elötte is ott lappangott, talan nem jött volna ki, vagy nem lett volna ennyire durva. Ez a magas higanytartalom miatt van állítólag és ez az új oltás is tele van higannyal. Szóval nem tudom mit tegyek!!! A baj, hogy meg nem született magzatokon nyilván nem tesztelik..és mivel csak most jött ki, nincs még olyan pár éves gyerek aki úgy született volna, hogy a szülei megkapták az oltást, amikor ő még csak egy magzat volt.

A megelőzéseket én is megteszem, szedem ezerrel a vitaminokat, egészségesen étkezem és a maszkot is fel fogom tenni, akármilyen idiótának néznek is majd. Sajnos az utat elhalasztani nem tudom!! Bármilyen további ötletnek, érvnek hasznát veszem..írjatok! Köszönöm!

2009. nov. 8. 11:13
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja..és én nem pontoztam, pontozok le senkit! Minden válasz hasznos számomra..hiszen én sem tudom mi a helyes vagy helytelen válasz erre a kérdésre, ha lenne határozott véleményem, nyilván nem tettem volna fel a kérdést.
2009. nov. 8. 11:16
 13/14 A kérdező kommentje:

Ha valakit talán érdekel..ezt talaláltam a neten. Szerintem hasznos!

[link]

2009. nov. 8. 12:24
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ember közé menni oltás nélkül? Nem tenném! Vagy nem mennék sehova vagy beoltatnám magam.

Az tuti fertőzés!

2009. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!