Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti genetikai uh-nál le...

18. heti genetikai uh-nál le kell vetkőzni? Ha igen akkor mennyire? Bugyi maradhat? (PÉCS)

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Maradhat, hisz hasi uh-od lesz!

Ennyire ne parázz! :)

Sok sikert

2008. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem parázok,csak nálunk sok a rezidens és mindig vannak, cask nem szeretném, hogy bemegyek ruha nélkül közbe nem is kellet volna levetkőzni, mert előbb az öltözőben kell várni, aztán jól kiröhögnek.De kösz a választ most jobb hogy tiudom.
2008. júl. 4. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egyáltalán levetkőzni, a nadrágodat kell annyira letűrni-betűrni, hogy a pocakod szabad legyen (és hogy ne legyen zselés a gél miatt). Nem vizsgálnak meg, csak uh. Ne aggódj!
2008. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!!!!!!!

:-)

2008. júl. 4. 17:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megnézi a doki a méhszájamat is és ahhoz le kell vetkőzni.
2008. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok; akkor folytatom. Mivel pécsi vagyok, a mostani protokoll szerint a 18. heti UH-ot csak a klinikán csinálják! Én a megyei kórházba járok, de a 18. heti UH-ra nekem is oda kellett felmennem. Ott az UH-os szoba annyira picike volt, és az UH annyira gyorsan ment, hogyha le akartam volna vetkőzni, se tudtam volna!! Ahogy behívtak, a doki elkérte a beutalót és a kiskönyvet (fontos, hogy ezeket vinni kell), gyors feldobtam a fogasra a táskámat és már mutatta is, hogy pattanjak az ágyra! Az asszisztensnőn és a dokin kívül más nem volt bent... megnézték UH-on a babát, lehetett kérdezni, amúgy rendes volt a doki. A végén a kezembe nyomták a leletet és eljöttem. Kb. 10 perc alatt végeztem.

Amúgy ha bármikor UH-ra megyek, nem kell levetkőzni (12. hét után)- mondom, én a megyeibe járok. És nálam nem az orvosom csinálja az UH-ot, hanem más, és az UH is másik szobában van. A havi kötelező vizsgálatnál (méhszáj, stb) igen, le kell vetkőzni, na de az nem UH.

2008. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves pecsi !

Koszonom a válaszod..én is a megyeibe járok és nekem is a klinikára kell mennem.Biztos akkor ugy lesz mint neked volt..Remélem a párom azért bejohet, mert nagyon készul.

Mégegyszer koszi és a tobi válaszolonak is.

2008. júl. 4. 20:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Pénteken voltam én is a 18 hetin,a párom bejöhetett és képet is kaptunk 500 ft-ért.
2008. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én a klinikára járok, maximálisan kedvesek, és segítőkészek! Én még csak 14 hetes vagyok, de a párom a legelső, és a 12. heti vizsgálatnál is bent volt, sőt az anyukám is!! Tényleg csak az orvos van bent, meg az aszisztens nő, és futószalagon csinálják az ultrahangot,. ez azért jó, mert nem kell sokat várni, de ha bármit kérdezel nem néznek hülyének, és szívesen válaszolnak!! Egyszer sem éreztem azt, hogy ki akarnak paterolni!! Biztos, hogy hasi ultrahanr, nem hüvelyi, de ha szeretnél képet, mindenképpen szólj, mert maguktól nem adnak, és mire észbe kapsz, kint is vagy!!

Vigyázz magatokra

2008. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. Még ha valaki meg tudná mondani, hogy kérhetek-e videofelvételt vagy dvd felvételt ha viszek lemezt ,kazettát, azt lehetne?mennyi az ára? köszi
2008. júl. 5. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!