Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hülyeség, ha hétfőn...

Nem hülyeség, ha hétfőn megyek 4D-re és csütin kell mennem a dokimhoz is? 23 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A 4ds az nem kötelező uhang.nekem a dokimat nem is érdekelte.elküldött a kházba a nagy uhra ,meg ő a rendelőben mindig meg uhott és annyi.Mikor megmutattam neki a leletet a 4dről,megnézte ugyan de látszott rajta nem érdekli.Szval akkor mégy amikor akarsz.Mi mondjuk a 28héten mentünk de nem bántam meg ,mert ekkor már olyan kis helyes buksija volt.Most már nem vállaltak le sehol sajna...ill.mondták kicsit az esély jó felvételre.38-39hetes kismama
2008. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, ha megteheted, akkor menj minél többször, olyan nagy élmény :D Üdv
2008. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség!De én próbálom majd úgy tervezni,hogy két uh közé essen,mert olyan hosszú a 4 hét míg eltellik,és így legalább egy hónapot lerövidíthetek!
2008. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több szem többet lát! Hidd el nagyon jó dolog!


Én is így csináltam, és érdekességképpen észrevettem, hogy a két papíron szereplő értékek különbözőek. Egyik nap elöl, másnap hátul volt a méhlepény, a pici méreteinél miliméterekkel mást mértek. Hm...

Szóval szerintem érdemes menni!!

2008. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!