Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elkezdeni kenegetni...

Mikor kell elkezdeni kenegetni a pocakot meg esetleg a ciciket a terhessegi csikok elkerulese vegett?

Figyelt kérdés
18+5 hetes mamo
2008. júl. 4. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. a 18. hétől kezdtem el kenni.

Csináltattam bartánőmmel a patikában E és C vitamin alapú krémet, a legtöbb terhességi krémnek is ez az alapja. Most 24 hetes vagyok,nől a pocim, de eddig nincs gond!


üdv: 24 hetes ikermami

2008. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En elejetol kenem, megis szetszakad a hasam :(

29 hetes vagyok, es 4 kilot hiztam, tehat nem lettem elefanit ,es megis.

Szoval ez tiszta genetika.

2008. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb a 8. hét óta kenem, biztos ami biztos alapon. Most 17 hetes vagyok, és rendesen nő a hasam. Remélem nem lesz csíkos, de amúgy egyetértek az előző válaszolóval, ez tiszta genetika. Ha hajlamos vagy rá, kenegetheted egész nap, akkor is csíkos leszel :( :( Hogy a lelkiismeretedet megnyugtasd, kezdd el kenni mielőbb!! Hajrá!!
2008. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem kenegetem magam még semmivel, pedig már elég nagy a pocim, de lassan én is elkezdem majd, bár igaz ha hajlamos vagyok rá, akkor kenegehetem majd..:)

20 hetes kismama

2008. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszokat!

Szep babavarast kivanok nektek!

2008. júl. 4. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a legelejétől kenem, 15 kg plussz idáig(37.hét), a hasamon nincs, de a mellemen saqjnos lettek csíkok,pedig ott is kentem.Érdemes a feneket,combot is kenni,én ottt elhanyagoltam, mert már eleve csíkosabb volt, most méginkább az lett.Boldog babavárást!
2008. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én aza elejétől kezdve olajoztam,nekem szezám olajat javasoltak-azt hittem be is válik,de a 36héttől akkorát nőtt a hasam meg a derekam,hogy legalább 60csik van rajtam.Mint egy vadmalac úgynézek ki,a sírás kerülgetha tükörbe nézek-ezért inkább nem nézegetem.szval ez nem azon fog múlni mit kensz rá,hanem a kötőszöveted mennyire enged nyúlni.Sajna én is azt hittem rugalmas a bőröm,ráadásul mindig volt egy kis pocim azt hittem ez is segít és nem.Kend azért de ne keseregj ha szétszakadsz-én köldökig szétrepedtem..gondolhatod milyen szép.39hetes kismama
2008. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mikortól mivel és hányszor kened. Ugyanis ez bőrtípus függő. Tehát genetika. Ha a bőröd olyan mint az enyém kenhetsz te rá bármit az olcsótól a drágáig akkor is szétrepedsz. Én a nyolcadik hónaptól repedtem durván és az első hónaptól kentem a bőrömet. Kipróbáltam mindent, de hiába. Szóval remélem te szerencsés vagy és nem megy tönkre a bőrőd. Bár az az igazság, hogy a babucikám aki 9 hetes mindenért kárpótol, és hidegen hagy hogy milyen a bőröm, a cicim a hasam stb.. Ez nem azt jelenti, hogy igénytelen vagyok, csak úgy gondolom hogy valamit valamiért. Kaptam egy csodálatos kibabát aki egészséges is. Az hogy megrepedt a bőröm hát egye fene. Majd elhalványul. A lényeg, hogy a babucink egészséges boldog gyermek legyen. Kívánok könnyű szülést csoda szép kisbabát, és csíkmentes várandósságot! T.
2008. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!