Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, és mindenki...

19 hetes vagyok, és mindenki azzal nyúz, hogy már éreznem kell a babót, de én nem vagyok benne biztos, hogy őt érzem. Első babám, és a méhlepényem a melső falon tapad, ezek ellenére aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!!! Ha minden rendben van a babával is meg veled is, akkor mindegy mikor kezded el tutira érezni őt, szerintem 1-2 hét és biztos leszel benne hogy ő az!:)

Mindenki máskor kezdi el érezni. De lehet, amikor tuti leszel benne, akkor azt mondod majd, hogy: ja! ez eddig is volt csak gyengébben!

Boldog kismamáskodást!:) 20 hetes kismama

2008. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál. Neked is boldog babavárást:))
2008. júl. 4. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem kell aggódni! Én is első babás vagyok, 19 hetes és 4 napos voltam(most hétfőn) amikor biztosra mondhattam, hogy ő az! De nem a várt buborékolást és remegést éreztem, hanem kis rúgásokat, mintha belülről nyomkodnák a hasam. Az egyik ismerősömnek is 20 hetesen mozdult meg először. Semmi baj nincs! Üdv: 20 hetes kismama
2008. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso baba altalaban 20. het korul/utan erezni, de a mellso fali lepeny (bar semmi rosszat nem jelent!!) miatt az akar ket hettel kesobb is lehet nalad!! Szoval ne aggodj, a kerdezoskodoket meg tojd le :-)
2008. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a babám mozog nagyon, nemrég voltam ultrahangon, vele tehát nincs gond, kivárom szépen türelmesen míg megérzem. Mindenkinek boldog és nyugodt babavárást.
2008. júl. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!