Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell érezni jóslófájásnál...

Mit kell érezni jóslófájásnál és körülbelül mikor jelentkezhet? 33hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ez változó. Én a 37 hét után éreztem először és leginkább a mensi görcshöz tudnám hasonlítani.

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Görcsök,mensi szerűen,nyilalgatások hüvelyben,alhasi fájdalmak.kellemetlen méhösszehúzódások,egyre erősebben,feszülősebben.És valóban változó,én most vagyok 37, de egy jó ideje érzem,hol így hol úgy.
2008. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én is kíváncsi lennék rá, nekem sem volt még egyértelmű a dolog. tegnap nyillalt a hüvelyem, fájdogált ahasam, de csak tompán, nekem nem voltak soha pl. görcseim sem a menszi alatt, csak ez a jobbról balra fájdalom, meg nyilalgat a belső combomba is!

Lehet, hogy jósolgattam??????

38 hetes vagyok!

2008. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most 35 hetes vagyok, de nekem sajna a 28.hét óta vannak, gyógyszereznek is rendesen, meg zero mozgás....

Fent indul el és egyre erősödve az egész pocidon kiterjedve érzed, majd mensi szerű alhasi fájdalomban tetőzik ami szép lassan elmúlik.Nem feltétlenül fáj, bár olykor szurkálásokkal párosul ami vacakabb, de elég kellemetlen érzés.

2008. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!