Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma fürdés után nagyon rosszul...

Ma fürdés után nagyon rosszul lettem. Hirtelen zúgott a fülem és elhomályosodott minden. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
lehet hogy vetélés? 8 hetes vagyok
2007. szept. 30. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ha 8 hetesen ne adj Isten elvetél vki, akkor azt komoly vérzés és görcs követné. Lehet,hogy hirtelen mozdulattól vagy a meleg víztől megszédültél vagy a vérnyomásod ment fel.Illetve ugy tudom,hogy a fülzúgást a vércukorszint emelkedése is okozhatja. Pihenj sokat! :o)
2007. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan a meleg miatt, ez velem régebben még terhesség nélkül is előfordult néha, amióta terhes vagyok, azóta meg gyakrabban.
2007. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozozm a 2. válaszadóhoz és még annyit ha ilyet érzel legközelebb azonnal feküdj vizszintesbe és akkor nem lesz ájulás
2007. okt. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ugyanilyen problémám és nekem nem a magas hanem pont az alacsony vérnyomásom miatt. Szerintem méresd meg a védőnőddel mindenképp ha mész hozzá.
2007. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azonnal de valami vilámmgyorsan fekvés! Az ágyban!
2007. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a jó meleg vizes fekvő fürdő után fordult ilyen elő,de sztem csak a meleg víztől volt meg esetleg,hogy hirtelen felállatam a kádból vagy a vérnyomás miatt..(nem terhesen).De ha rendszeres,menj el orvoshoz-nagyon meleg vízben terhesen pedig tilos a fürdés!
2007. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!