Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy 10 hetes...

Létezhet, hogy 10 hetes (első) terhességet nem vesz észre magán a nő? Vagy a hasa méretén ilyenkor már látnia, éreznie kellene?

Figyelt kérdés
A menstruáció csak minimálisan volt meg, 2-3 napos és nagyon gyenge.
2013. szept. 22. 13:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes, egy alkalomtól is. A tablettát meg összevissza szedted. Amit eleve nem lett volna szabad.

10 hetesen a has méretén még semmi nem látszik. Az összes többi tüneted pedig terhességre utalhat. SZóval nem kizárt.

2013. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Veszek egy tesztet a jövő héten. Most ettem de nagyon émelygek, én nem tudom mi lehet, komolyan.

Köszönöm a válaszokat!


Amúgy elég vékony vagyok, de ha beszívom a hasam, annyira nem esik nehezemre és nem dudorodik ki..így is lehetséges a 10 hetes terhesség??

2013. szept. 22. 15:05
 13/21 anonim ***** válasza:

10 hetesen semmi de semmi nem látszik az ég világon, kivéve, ha esetleg ikreket vár valaki.

10 hetesen kizárólag felpuffadás miatt lehet nagy a hasad.

2013. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha van hasad ha nincs az nem lényeg. Én 14 hetes vagyok és még nem látszik.Mondjuk volt egy kis uszogumim de csak én érzem még a változást. Alul nem birom begombolni a nacit mert szorit ennyi. Nem látszik hogy nagyobb lenne.A legfontosabb tünet a menzesz késés/elmaradás, rosszullét, és mellfájdalom. ezek gyanujelek.
2013. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10 hetesen még nem látszik a hasad. Igaza van a többieknek. Ha kicsi is az esélye, de lehetsz terhes. Mindenképpen vegyél tesztet, mert az már bőven kimutatja. A tünetekkel az a gond, hogy nem csak terhességre utalhatnak. Bármi lehet. A terhességet a teszttel tudod kizárni. :)
2013. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hetesen nem látszott semmi,vékony vagyok én is.

Ekkor derült ki a terhességem,mert mikor nem jött meg teszteltem és negatív lett.Mire időpontot kaptam 10+3 hetes voltam.

2013. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Még csupán annyi jutott eszembe, hogy egy ideje (kb. 3 hete lehet) nem bírom meginni a kávét, egyik reggel nagyon rosszul lettem tőle, hányingerem volt plusz elöntött a forróság és úgy éreztem menten elájulok, azóta egysze ittam meg és az sem esett jól. :S

2013. szept. 23. 09:38
 18/21 anonim ***** válasza:

vettél tesztet kérdező?


az tiszta vizet öntene a pohárba!

2013. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Csak holnapután lesz rá alkalmam sajnos, de akkor rögtön elmegyek egy nyilvános wc-be és megcsinálom (de úgy érzem negatív lesz, ma szinten egyáltalán nem éreztem semmit, kivéve a mindjárt megjön érzést 2-3 alkalommal a nap folyamán, ami az elmúlt 1-2 ciklusomban végig jelen volt. Mi okozhatja?:S).
2013. szept. 23. 18:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz elég régi a kérdés, de érdekelne , hogy lett e baba.:)
2016. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!