Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol lehet elkezdeni inn...

Mikortol lehet elkezdeni inn a malnalevel teat? Hogyan celszeru elkesziteni? Egyebkent hasznal is valamit?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. A 36. héttől kezdve ihatod. Napi 1 vagy 2 csészével. Van aki esküszik arra, hogy ettől szült könnyebben, van aki szerint nem volt hatása. Ártani nem árt. Én is iszom, majd meglátjuk segít-e. Én tasakosat vettem a herbáriában, és egy csészébe egy teáskanálnyit teszek és azt leforrázom, majd kb 10 percig állni hagyom, és utána leszűröm. Én szoktam bele tenni egy pici cukrot, mert az íze nem a legjobb.

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy csinálom én is, de nekem azt mondta a szülésznőm, hogy az 5-ik naptól már napi egy litert kéne meginnom, persze egyszerre csak 2 decit igyak, nehogy hasmenésem legyen tőle. Első nap 2dl, 2-ik 4, 3-ik 6, 4-ik 8 dl, majd egy liter a szülésig minden nap.

Én nem tudom hatékony lesz-e, fogalmam nincs róla, én csak citromot nyomok bele, úgy teljesen iható!

38 hetes mami

2008. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első szülésem pokol volt, nagyon nehezen tágultam, mesterségesen indították a szülést, szétszakadtam 2 hónapig nem gyógyultak a gátsebeim, úszógumin ültem. Második terhességem idején ittam a málnalevél teát napi 2 csészével a 36-dik héttől. A kisfiam a 39-dik hét végén spontán megindult szüléssel 4 órányi vajudással,beavatkozások nélkül, csodaszépen, egy repedés nélkül jött a világra úgy ahogyan a nagykönyvben meg van írva, pedig fél kilóval nagyobb volt mint az első kisfiam. És hihetetlen gyorsan regenerálódott a gátizmom is, szülés után 1 héttel már nem is fájt.
2008. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Öszintén szólva nem használl!!! Én annó a dokimat kérdeztem meg hogy igyam-e ,és ö azt mondta fölösleges. Ez csak arra jó hogy bebeszéled magadnak hogy használni fog. Ha könnyü szülésed lessz ráfoghatod hogy amiatt volt. Pedig semmi köze hozzá!!!! 2 hónapos baba anyukája
2008. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!