Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Nyitva van...

38 hetes vagyok. Nyitva van már a méhszájam? Igy nem lessz semmi baja a babának? Ezt mondjam neki?

Figyelt kérdés
Majd most hétfön megyek az orvoshoz. A párommal mikor 37+1 napos voltam szeretkeztem de nagyon könnyen bele ment. Nem szokott könnyen bele menni hiába kivánom nagyon mert sztem ritkán csináljuk.
2008. júl. 3. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi baja a babának, csak ti érzitek egy kicsit jobban magatokat.
2008. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ari kérdés volt :-)))

A nyílt méhszájnál csak a fertőzésveszély miatt kell jobban odafigyelni, mert több baci feljuthat. De itt is kérdés, hogy a középső és belső méhszájad is ki van-e nyílva, vagy elment-e már a nyákdugó, mert ezek azért megfogják a bacikat.

De a kiszállásos módszert ugye ismered...? :-) Az még jobban csökkenti a kockázatot. Egyszer-kétszer ezt is ki lehet bírni így a végén :-)

További szép babavárást Neked

2008. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!