Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha esetleg nyitva van a...

Ha esetleg nyitva van a méhszájam, és én használom, akkor nem lehet a babának semmi baja? Vagy ha esetleg nem is gomba, és mégis használom?

Figyelt kérdés
Nem viszked,meg nem ég,csak sárga színű,meg kicsit sűrű,de viszont eddig is sárgásabb volt.NEm lesz baja a babámnak ha nyitva vagyok?Jövő hétfőre vagyok kiírva, és sárga folyásra ma a doki írt fel hüvelytablettát, de viszont az sem biztos hogy gomba, mert nem vizsgált meg csak felírta, és azt sem tudom, hogy nyitva van-e a méhszájam.
2008. szept. 15. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sem viszketett,de sárgás volt és én is irattam fel kúpot nekem zárt a méhem.Nekem azt mondta a doki azért használjam,mert koraszülés lehet belőle.De ha jövőhéttől vagy kiírva akkor már nem kéne használni,mert akkor tágulsz és nem lenne szerencsés ha nagyon felcsúszna.Ez csak én tanácsolom így lehet.
2008. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp használd a kúpot! Nyitott méhszájnál is felírnak kezelést, ha szükséges, ugyanis szüléskor megfertőződhet a baba! Nekem már 4 hete teljesen nyitott a méhszájam, de fertőzés gyanúja miatt kaptam kúpot, amit el is használtam. A kúptól nem lesz semmi baja a babának, felcsúszni teljesen nyitott méhszájnál sem fog, a magzatburok pedig amúgy is védi a bébit, ha pedig nem távozott még, akkor a nyákdugó is. Ettől függetlenül az orvos igazán megvizsgálhatott volna. Ha folyásra panaszkodtam, mindig ellenőrizték.

Remélem tudtam segíteni!

38 hetes kismama

2008. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen használd, mert szülés közben fertőződhet a baba, s akkor esetleg szülés után valamilyen súlyosabb probléma is felléphet nála. Sokkal kevésbé árt a gyógyszer, mint a gyógyítás nélkül hagyott betegség.

Boldog babavárást!

2008. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!