Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hogy fiu vagy lány lesz...

Azt hogy fiu vagy lány lesz melyik oldalon lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam de nem találtam meg a jonás modszert
2008. júl. 3. 08:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
vagy bármilyen oldal ahol ki lehet ezt számolni
2008. júl. 3. 08:19
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem lány jött ki és mindenki lányt jósolt , de az ultrahangon fiút láttak.......

2008. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ez meg a kinai

2008. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Erdekes itt nekem az elso valaszolo megadottak alapjan kislany a masodik szerint fiu lessz.na remelem szerdan kiderul..
2008. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból megcsináltam mindkettőt, és lányt jósolt, de én már tudom, hogy fiú lesz. Szerintem hallgas a megérzésedre, és az ultrahangos orvosra.
2008. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam, mind a kettő lányt jósolt, na erre kiváncsi leszek!!!
2008. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!Ez vicces,8 evvel ezelott amikor megneztem lanyt mutatott es fiu lett,most kivancsisagbol ismet megneztem.Hat,most viszont fiut mutat,de mar tudjuk,hogy kislany lesz,legalabbis az uh szerint.:-)Szoval,nekem nem jott be!Jo egeszseget es boldog babavarast!

Udv.egy 35 hetes kismami!

2008. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Anyum szerint akik páratlan hónapba születnek lányok a páros hónapba születettek pedig fiúk..És zerinte attól függ hogy ha a gyereknek van testvére akkor ez igaz de ha a 2 gyerek különböző gyerektől van akkor már felborul ez a rend...:) Tudom fura de azért leírtam érdekesség képpen...:)
2008. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az utolsóhoz füzném,hogy ez is csak kitaláció.növérem júliusban (7)született,én aki szintén lány vagyok 8.ban aug.A lányom Januári.A barátnöm szeptemberi (9).

Az uh kimutatja.

2008. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mondtam h csak érdekesség képpen írtam nem azért mert így van...
2008. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!