Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap teszteltem egy pozitíva...

Tegnap teszteltem egy pozitívat, igaz a második csík picit halványabb. Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
mikor menjek orvoshoz! a mensimnek 30-án kellett volna megjönnie!
2008. júl. 3. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Halvány csík is csík! Gratulálok! Kalkulátor szerint 4-5 hetes vagy. Szerintem ha vársz még 2-3 hetet, akkor már szívhang is lesz. 5. héttől látják a petezsákot, 7. hét körül pedig a szívhangot. Nekem a dokim 5 hetesen nézett rá ultrahanggal, akkor 12 mm-es petezsákot látott, és utána 7 hét 6 naposan mentem vissza, akkor már maga a baba volt 14 mm, szívhanggal. Én azt javaslom, hogy várj még 2-3 hetet! Boldog babavárást! 20 hetes kismama
2008. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nincs semmi problémád, elég kb. 8-9 hetesen menni (a heteket az utolsó menstr. első napjától számítják, ha jól emlékszem, tehát most kb. 4 hetes vagy). A lényeg, hogy az elején nagyon vigyázz magadra, a legfotosabb dolgok az első hetekben dőlnek el/alakulnak ki. Szedj folsavat,(gyógyszertárban kapható) ezt az orvos is ajánlani fogja, de minél előbb, annál jobb. Nem árt vmilyen kismamavitamin sem, én Elevitet szedtem, de talán a Gravida még jobb, abban jód is van. (Ja, 3 gyerkőcöm van, mindháromnál problémamentes volt a terhességem! Neked is hasonlókat kívánok!)
2008. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is várj a 8-9. hétig, én is voltam az 5. héten de még csak a petezsák látszik olyankor.

Sok sikert!

Gratulálok!

13 hetes kismama

2008. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7 hetesen érdemes akkor már látod a kis szívdobogást is!

Tehát szerintem 3 hét múlva menjél.

2008. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nem várt mesni kimaradását követően 3 hét után! akkor már tuti hogy van szívhang! Gratula!

14 hetes kismama

2008. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!