Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem, igaz...

Pozitívat teszteltem, igaz halványat, de ott a csík, több ilyen tesztem is van. Mi lehet ez amit az orvos mond?

Figyelt kérdés
Sajnos ell kellett mennem orvoshoz, aki közölte, hogy semmit nem lát hüvelyi UH-n, de lát 36 mm szabad hasi folyadékot. Ez mit jelenthet, azt mondta, nem tudja eldönteni, hogy méhen kívüli v. belüli a terhesség. Járt már valaki így???
2009. máj. 20. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudok segíteni, de drukkolok!! :) Mikor teszteltél? Mensi esedékességéhez viszonyítva?
2009. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nemvárt napján vasárnap, és zóta gyakorlatilag minden nap. A csík egyre erősebb. Félek, nehogy méhen kívüli legyen. Olyan régen várunk már rá. Azt is mondta, hogy a cervix fölött 3,6 mm felritkulás látható. Csak a magyarázatokat nem bírtam belőle kiszedni, sajnos. Bírom az ilyen orvosokat.
2009. máj. 20. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Nagyon hamar mentél orvoshoz. A tesztek előbb látnak jó pát nappal mint a dokik. Ennyire korán technika ide vagy oda a dokik még nem látnak semmit. A felritkulás általában terhességgel összefüggő szokott lenni, de a dokik addig nem mondják ki a terhességet amíg nincs szívhang.
2009. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahol a felritkulás van, ott ágyazódik a baba, 1-2 hét múlva ott lesz majd a petezsák, benne a bébivel. :)


Ne stresszelj! Tuti baba van! Gratula!

2009. máj. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Bízom benne, hogy így lesz.
2009. máj. 21. 07:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hamar mentem el,2 teszt után azt mondta az orvosom hogy nem vagyok az.Uh-n felritkulás volt látható.Visszamentem a dokihoz azt mondta 1 hét múlva csináljak megint tesztet és mennyek vissza uh-ra mert szerinte nem vagyok az.Megakarta magyarázni..én már éreztem hogy valami megváltozott a belsőmben.Végül mégis csak lett babám:)Ne aggódj az méhen belüli pici pocakjlakó lesz:)3 hós baba anyikája:)
2009. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

először 5 hetesen mentem,akkor nem volt semmi-igaz csak hasi uh-t csinált.egy hét mulva visszamentem és ott volt az én bébim.sokat jelent ám ilyen pici terhességnél még pár nap is.nyugi meglesz az a baba.csak ne idegeskedj.tudom mondani könnyü.

26+6 hetes pocakos

2009. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!