Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a terhesség kiderülése előtt már tapasztalt sűrű vizelési ingert?

Figyelt kérdés

18.ára nem várom és pár napja tapasztalom ezt az állapotot.Voltam már felfázva,de ez most más érzés.Nem fáj nem viszket,csak sokszor kell pisilnem és wc után hamar rámtör újra a pisilhetnék.

Volt valaki hasonló helyzetben?Jelezhet ez babát?Más tünetem csak annyi,hogy nagyon fáj a mellem (de ez minden menstruációm előtt jelentkezik),szurkál a hasam és görcsölget változó helyeken.

Tesztet még korainak tartom,hogy megcsináljam.



#terhesség #sűrű vizelési inger.
2013. szept. 14. 10:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Holnap lesz 18.a,de mivel nekem annyira változatos a ciklusom,hogy igazából nem tudok kiigazodni rajta.Ha 28 napra nézzük akkor már meg kellett volna jönnie.

Várok még.

És az elmaradt menzesz előtt görcsöltetek erősebben?Mellfájdalom?

2013. szept. 17. 17:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, én is így voltam, július 9-13 körül nem vártam 28-32 napos ciklusaim voltak, és nekem is tünet volt a sűrű pisilés, meg a mellbimbó fájdalom (mensikor mindig az egész mellem fájt), de mivel nem gondoltam, hogy elsőre összejön nem is gondoltam rá, hogy baba van a dologban, a hasam sokkal jobban görcsölt, mint mensikor, és nem csak egy nap, hanem öt napon keresztül folyamatosan. Minden nap tamponnal keltem feküdtem. Hál istennek nem jött meg :-D

Utólag jöttem rá, hogy nekem a krémes fehér folyás is tünet volt, mert mensikor mindig vizes folyásom volt, de ez akkor nem tűnt föl, mert soha nem figyeltem előtte.

Minden tünetet utólag azonosítottam be a babának :-D

Bocs, ha kicsit értelmetlen :-D

13+6 hkm

2013. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Nálam a helyzet az,hogy Mikulás nem érkezik de ne is jöjjön! :D

Sűrű vizelési inger főleg esténként,fájó mell,görcsölget a hasam,kívánós vagyok,egész napos hányinger érzés,gyengeség,hőhullámok.Hol 37fok,hol 35,6/7.

De mértem 35.5 t is de akkor átfagytam ebben a hidegben.

Ezek lehetnek terhességre utaló tünetek is vagy csak szimpla megfázásé vagy hasonló.Reménykedem hogy fél év után végre sikerült a babóca,de nem élem bele magam.

2013. szept. 18. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!