Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a terhesség kiderülése előtt már tapasztalt sűrű vizelési ingert?

Figyelt kérdés

18.ára nem várom és pár napja tapasztalom ezt az állapotot.Voltam már felfázva,de ez most más érzés.Nem fáj nem viszket,csak sokszor kell pisilnem és wc után hamar rámtör újra a pisilhetnék.

Volt valaki hasonló helyzetben?Jelezhet ez babát?Más tünetem csak annyi,hogy nagyon fáj a mellem (de ez minden menstruációm előtt jelentkezik),szurkál a hasam és görcsölget változó helyeken.

Tesztet még korainak tartom,hogy megcsináljam.



#terhesség #sűrű vizelési inger.
2013. szept. 14. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én júli 12.ére nem vártam. 2.-án arra ébredtem, hogy iszonyúan fájnak a melleim és 5 percenként pisilnem kell. Most 13,5 hetes kismama vagyok :)
2013. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok!Jó egészséget kívánok így ismeretlenül is.


Nagyon bízunk benne,hogy nálam is babóca van a dologban.

És mikor teszteltél először?A nem várt napján vagy előtte?

2013. szept. 14. 11:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt 2 nappal negatívat, 1 nappal utánna pozitívat. Én igazán nem reménykedtem mert csak előtte 20.án döntöttük el,hogy jöhet a baba.
2013. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia.nekem is már volt vizelési ingerem a nem várt elött kb 1 héttel mellfeszüléssel/fályással egybekötve,de a teszt csak két héttel a mensi elmaradása után mutatott pozitívat és most 7 hetes kismama vagyok. :) Ezt csak azért írtam le,h ne kenődj el ha netán nem jön meg de a teszt negatívat mutat,mert én minden alkalommal elkenődtem,kétnaponta teszteltem de csak a 14 napom lett pozitív.Amíg nem jön meg addig mindig van remény.Szurkolok,h sikerüljön,megy a drukk. :)
2013. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hasonló vizelési inger jelentkezett kb. két hete, rá pár napja elmaradt a menstruáció és kb három nappal később pozitív lett a teszt.
2013. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Harmadik gyerekemmel ezért csináltam tesztet, mert gyanús volt, hogy éjjel 5x kellett kimennem. Az aktuális vérzés ideje még odébb volt, de nálam mindegyik terhességnél megelőzték a tünetek ezt az időpontot...
2013. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem így volt
2013. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem a nemvárt előtti nap volt olyan,hogy kb.két órán keresztül éreztem a pisilhetnéket,de nagyon.aztán hasmenése is volt.a derekam is fájt,elöntötta meleg azt hittem beteg leszek.aztán másnap nem jött meg.teszteltem semmi,azutáni nap pedig pozitiv.

17 hetes kismama:)

2013. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen "mintha beteg lennék" érzésem nekem is volt, de néha a túl frontos időjárástól is van, ezért nem fordítottam rá különösebb figyelmet.
2013. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még mindig nem jött meg de görcsölgetek.:(

Azért még reménykedek és hétvégén tesztelek ha addig nem kopogtat a mikulás. :)

2013. szept. 17. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!