Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam ma dokinál, mert...

Voltam ma dokinál, mert megint barnáztam. Az uh-on minden rendben van,11 mm az embrió, de 7 hetet és 2 napot írtak rá. Féljek valamitől?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem, mert két hete voltam hétfőn, és akkor 6 hét volt rajta, meg a múlt héten 10 mm. Volt a pici, akkor lassan fejlődik? Rendben van? Egy hét múlva vissza kell mennem megint uh-ra.

URM: máj. 1 de 12.-t írta rá a bébi nagyságához viszonyítva, és így feb. 16 a szülés ideje nem feb. 5. Létezik ilyen?


2008. júl. 2. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

még ilyenkor irják ki a szülés időpontját és egy hét eltérés az nem számít semmit, mert most lenne 8 az előzőhöz képest...a következő uh-n megint változhat..

Az utolsó mensidet pedig csak te tudod ha május 1, akkor az az igazi , csak lehet hogy később voltpé-d, vagy most így fejlődik a baba..ne aggódj, majd utoléri magát.

2008. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek 1 hónappal számolták el, ne idegeskedj, nálam is össze-vissza számolták. A 8 hónapban azt mondták, hogy 100% 4kg fölötti lesz a babám, erre csak 3300 gramm lett és nem volt koraszülött. Én is agyon idegeskedtem magam, de ne izgulj, incs semmi baj a babuciddal!



Dia - 6 hós kislány anyukája

2008. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!