Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok!...

37 hetes terhes vagyok! Holnap lesz egy rendkivuli Uh-am mert a szuleszno szerint ket het alatt hirtelen tul nagyot nott a babam. Mit jelenthet ez? Lehet, hogy elobb elinditjak a szulest ha kiderul, hogy a baba tul nagy mar most?

Figyelt kérdés
Ket hete 35cm volt a hasam hossza ma viszont 42.5cm.Szerintem kicsit elmerte.Volt valakinek hasonlo tapasztalata?
2008. júl. 2. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a védőnő mérte a hasamat és egyszer azért lett kevesebb az eredmény, mert a baba keresztbe feküdt a hasamban és nem függőlegesen helyezkedett el. Szerintem nálad is erről van szó, ne idegeskedj.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi.Csak azt nem tudom, hogy ennek a meregetesnek mi haszna van.En alapbol magas vagyok.Ebbol kifolyolag a felsotestem is hosszu.Szerintem ez alapjan nem lehet a baba hosszat meghatarozni, hogy milyen hosszu a hasam.Csoda , hogy elkuldott Uh-ra.Itt nem divat.Az utolso Uh-am 26 hetesen volt.
2008. júl. 2. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Megint én. Ezzel a méréssel a méhed nagyságát mérik.
2008. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2008. júl. 2. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
e én erről még nem is hallottam,hogy bármi köze lenne ezekhez az adatokhoz.NEkem úgy kellett kérnem,hogy mérje már meg,mert mindig elfelejti.Amúgy sztem nem sok ez a nagyság növekedés.Ezekben a hetekben nő iszonyat nagyot.Én 3hét alatt totál szétrepedtem és nekem pl már 36hetesen a nagy uh adatai szerinz 38hetes babám volt méretileg.Szval ne aggódj,a dokim viszopnt azt mondta ,igazán pontos adatokat az első két nagy uh-ból lehet levonni csak,szval ezek már csak megközelítő értékek.Ne idegeskedj ,nem lesz semmi gond.38hetes kismama
2008. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom neked is.
2008. júl. 2. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok, hatalmas pocakkal, de eddig senki nem mérte meg mekkora.. mindig csak az ultrahangon nézik a baba méreteit. Nyugodj meg, az én babám már most 39 hetesnek felel meg. Persze mondta az orvos, hogy igazi adatot csak akkor tudnak mondani, ha már kezükben lesz a baba.. :-)
2008. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!