Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek orvoshoz ha...

Chritine kérdése:

Mikor menjek orvoshoz ha 2013. 09. 06-án reggel pozitívat teszteltem?

Figyelt kérdés
2013.09.05.-én kellett volna megjönnie de nagyon max 6-án , hatodikán reggel teszteltem pozitívat és nem is jött meg azóta sem ,ennek én és párom csak örülünk mert szerettünk volna egy kis csöppséget :)Előre is köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 9. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Elegendő ötödikéhez képest két héttel később menni. Előbb nem nagyon szokták javasolni, hacsak nem észlelsz problémát. Akkor leszel kb. hat hetes, vagyis már szívhangot is fogsz hallani :)
2013. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :) hát az nagyon jó lesz már :)
2013. szept. 9. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt javasolják mostanában, hogy minél előbb el kell menni a pozitív teszt után, mert sok terhesség pl. ikerterhességnek indul és ha időben észlelik, jobban tudnak rájuk vigyázni. De jól írja az 1. válaszoló, ha picit még vársz, akkor már szívhangot is hallhatsz. Gratulálok! :)
2013. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. szept. 9. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nincs semmijen panaszod akkor 20an menj a legjobb 23.ika hétfön lenne hátha lesz szivhang.

grtatula.(sajnos nagyon lassunak fog tünni az idö mulása de kitartás)

12hkm

2013. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!