Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, aki a terhesség...

Létezik olyan, aki a terhessége elején (úgy 5-6 hetesen) semmi rendelleneset nem tapasztal?

Figyelt kérdés
Például: nem feszülnek a cicik, nem fáj a has, nincs hányinger, nincs fáradékonyság, nincs kívánás, semmi...?
2007. szept. 29. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.minden ember másként éli meg ezt az idoszakot.te a szerencsések kozé tartozol,hogy semmi kellemetlenséget nem érzel.ne aggodj ezen,inkább orulj neki...
2007. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam. Tehát létezik. És hálistennek végig teljesen panaszmentes volt a terhességem, végül pedig gyorsan szültem. Ilyen terhességet és szülést kívánok Neked is!
2007. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a harmadik babámat várom ,és én se éreztem soha semmilyen tünetet eggyik gyermekemnél sem ugyhogy igen lehetséges.30hetes kismama:)
2007. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden holgy maskent reagal a terhessegre,legtobb panaszmentes,akinek panaszai vannak az psihoszomatikus eredetu (mindenkitol azt hallja a kismama,hogy kinek milyen panasza volt es szinte varja,hogy neki is legyen az is kivalthatja a panaszokat. )Ez egy annyira termeszetes fiziologiai folyamat,hogy nem kellene lenni panasznak. Szep egeszseges babat kivanok!
2007. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7hetesen kezdődtek a panaszok addig semmi, most kijut mindenből, hányás rosszullét stb.
2007. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Én kb 4 hetesen kezdtem érezni hogy nagyon feszül a cicim és fáj ha ráfekszem,de semmi több,se hányás,se kívánósság.El sem akartam hinni hogy terhes vagyok!Azóta sincs semmi,most 20 hetes vagyok.

Vártuk a babát így én is nagy beharangzott tüneteket vártam,de semmi!Szerencsések vagyunk?:-))))

2007. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!