Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok olyan útmutatót...

Hol találok olyan útmutatót vagy táblázatot, ami kimutatja a 12. heti NT (tarkóredő) elfogadott értékeit?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 12+5 naposak, tegnap voltam uh-n, ma pedig vérvételen (integr. teszt miatt), elvileg jó az értékem(NT: 2,2 mm), de azért biztos, ami biztos kíváncsi lennék!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. júl. 2. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
3 mm alatt normális.
2008. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Te miért mentél integrált tesztre ? Én is voltam . Most várom a 2.vérvétel eredményét ! 12.héten a tarkóredője 1,3mm volt !
2008. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A 2. válaszolónak: igazából csak a magunk megnyugtatása végett, egészségesek vagyunk (tudtommal), nincs káros szenvedély, se olyan betegség a családban... És te miért csináltattad meg? Biztosan jók lesznek a Ti eredményeitek is!


Üdv.: Eszti

2008. júl. 2. 14:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, hogy 3 mm alatt elfogadható, de olyan soknál olvasom az 1,...mm-t, remélem ez sem gond, hogy a miénk 2,2. Ugye értitek az aggódásomat?
2008. júl. 2. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a 2,2mm miatt!!! Én azért mentem el , mert anyu nővére dawn kóros volt . Péntekre várom a végleges eredményt . Most is megnézték ultrahangon és minden jó volt . Igazából a 12.heti ultrahangon is sok minden eldőlt volna ha van valami rendellenesség . Én kötelezővé tenném mindenki számára ezt a tesztet. Nem véletlen , hogy 35 év alatt szülik a beteg gyerekeket ! Az AFP-t meg betiltanám helyette , mint sok más országban . Rengeteg téves eredmény lát napvilágot !

Üdv: 17 hetes Kismama:)

2008. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugyan már 3mm azt jelenti, hogy az fölött kell gyanakodni, de még önmagában az sem jelent gondot, az mellé kell még egy rossz véreredmény, de 2,2-nél nem kell aggódni semennyire!

Jó egészséget!

2008. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszaitokat!


Jó egészséget, és boldog babavárást Mindenkinek!

2008. júl. 2. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
13%
Tedd kötelezővé és fizesd is ki akkor, te... reformkismama.
2008. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!