Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleg egy jo kis terhes...

Esetleg egy jo kis terhes dieta tablazatot a neten? En nem talaltam.

Figyelt kérdés
eddig egeszen jol birtam,elso 3 honapban szinte semmi nem jott ram,aztan mostmar egyre durvabb az elmult egy hetben mar 2 kilo jott fel ram meg persze amugy is...26 hetes vagyok es most jarok +11kilonal,ami nagyon elszomorit. Probalok odafigyelni,de megis kusznak ram fel a kilok.fogyozni nem szeretnek,csak esetleg tartani a sulyt,amennyire lehet.. koszi elore is
2010. szept. 18. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok, és 12 kg-nál tartok,59kg vagyok most, de nem aggódom, mert első babámmal 18kg-t híztam, és 2 hónapon belül lement az összes. Pedig szerettem volna, ha marad belőle valamennyi mert nagyon vékony vagyok, csak nem volt étvágyam. Nem jobb lenne, ha majd szülés után tornáznál stb, hogy lemenjen? Nem biztos hogy jó, ha most kezdesz el azért diétázni, hogy ne hízz.
2010. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán azért nem találtál, mert nem szabad terhesen diétázni!

Ha zavar a súlyod, menj el egy dietetikushoz, aki fogyókúrát biztos, hogy nem fog neked javasolni, de egy egészséges étrendet összeállíthat.

2010. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kaloriabazis.hu, ide beírod miket eszel és amikor átléped a 160 gr szénhidrátot akkor aznap már nem eszel többet max egy almát vagy kettőt vagy egy korpovit kekszet stb. Terhesség végén már nehéz ezt tartani de a 160 gr pont elég a babának, a te súlyod pedig csökkeni fog. Azaz nem hízol tehát fogysz mivel a baba nő. Persze ezt azoknak ajánlom akik túlsúllyal indították a terhességet. Aki normál súllyal indult az ne diétázzon. Szoptatás alatt 200-220 gr ch-t ajánlanak a szakemberek. Én eddig 2 kg-t híztam, 34 hetes vagyok.
2015. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!