Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem írta a doki?

Miért nem írta a doki?

Figyelt kérdés
7.Hétben vagyok.Az uh szerint van petezsák,de nem írja hogy van-e benne valami.Vagy lenne szívhang.Vagy hogy van-e életjel.
2013. szept. 6. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem is mondott semmit?

Vissza kell menned valamikor a közeljövőben? Mert ha nem, akkor mindent rendben talált. Ha 1-2 héten belül vissza kell menned, akkor még kérdéses.

2013. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen a jövő héten,de én még ilyet nem éltem.Az előző terhességemnél mindent leírt.Nem is mondott semmi konkrétat.
2013. szept. 6. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:
A szívhangját sem hallgattátok meg? Én mikor voltam dokinál ennyi hetesen, együtt meghallgattuk a szívverését a picinek és ráírta a papírra, hogy gravidis uterusban egy jó életjelenségeket mutató embrió található. Azt is ráírta, hogy popsitól a buksiig mekkora a picike. Szerintem vagy hívd fel,vagy menj vissza hozzá. Ha nem látott embriót azt is rá kellett volna írni a papírra. Szóval remélem csak buggyant kicsit a dokid :)
2013. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmit csak annyit,hogy az uterus cavumaban petezsák van.Ennyi
2013. szept. 6. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:

ha vissza kell menni a jövő héten, akkor az nem jelent túl jót

bizakodj, hogy csak annyi legyen, hogy később fogant és ezért még nem volt szívhang

drukkolok!

2013. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondani sem mondott semmit? Az én dokim a magánrendelésén sem szokott adni semmi papírt, így az első vizsgálatoknál sem kaptam semmit csak egy képet a babámról, de mondta, hogy mit lát, magyarázott , meghallgattuk a szívhangját.De nekem sem írtak akkor semmit.

27 hkm

2013. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A cavuma nem tudom mit jelent, mert ugye a gravidis uterus jelenti a megvastagodott méhnyálkahártyát. Én azért bátorítalak, hogy ne aggódj, mert remélhetőleg csak fiatalabb terhes vagy, mint ahogy gondolnád. Drukkolok Neked!
2013. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem üreget jelent.Remélem nem lesz baj.
2013. szept. 6. 16:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Amikor rákerestem azt írta méhen kívüli,de ezt nem hinném,már biztos csináltak volna valamit.
2013. szept. 6. 16:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha látott volna èletjelet az uh-n ìrta/mondta volna. Nálam 6 hetesen volt csak petezsák,ès csak 12 hetesen hívott vissza. 7 hetesen lennie kellett volna már szìvhangnak,bár hakèsöbb fogant akkor mèg nem gond,ha nincs. Remèlem ez utóbbiról van szó nálad.
2013. szept. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!