Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig Elevitet szedtem. Most...

Eddig Elevitet szedtem. Most válltottam mert nagyon hiztam az elevitől. Vettem eurovit kismamáknak való tabletátt. Van olyan jó mind az eleveit? Vagy rosszul döntöttem, hogy válltok? 24 hetes pócakos vagyok

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is elevitet szedek. Nekem a doki azt mondta, hogy a hízáshoz nincs köze az elevitnek. Én is gondlkodtam a váltáson, de arra is azt mondta, hogy felesleges, mert nagyjából ugyanazok vannak mindbe. De egy próbát megér.Én már maradok az elevitnél. Ha nagyon bizonytalan vagy, kérdezd meg a dokidat.

31 hetes kismama

2008. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, jól döntöttél. Az elevit ma már majd nem olyan mintha maternát szednél. Nagy babák születnek tőle. Az Eurovitet nem ismerem, de nem lehet rossz.
2008. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia

ez a hízás, sajnos alkati kérdés.bármilyen vitamint szedsz , ha hajlamos vagy valószínű hízni fogsz.

próbáld ki azért nyugodtan, hasonlíts össze az összetevőket.

37hetes kismama, boldog babavárást

2008. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolónak: nem függ össze az elevit és a baba súlya. Ezt nekem genetikus monta. Sztem ért hozzá. És aki nem szed semmit, csak folsavat, az meg anorexiás babát szül? Ez hülyeség!
2008. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a jó a dokikban, hogy mindenki mást mondd! :)

Nekem pl. azt mondta hagyjam abba az Elevitet a 16. héttől, mert utána már csak hízni fogok tőle...nem miatta hagytam abba, hanem magam miatt. Áttértem a Hipp Natalra. Szerintem nagyon jó, bio, természetes ital, én eddig nem híztam tőle és úgy érzem szükségem van ennyi vitaminra!

2008. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mennyibe kerül a Hipp-Natal?? DM-ben lehet kapni??
2008. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Szia! A legtöbb orvos az üzlet miatt ír, vagy javasol bizonyos készítményeket. A gyógyszeriparban dolgoztam, úgyhogy tudom. Ha érdekel a véleményem, szerintem a Gravida a legjobb. Kedvező áron, magyar termék. Magyarországi viszonyoknak és szükségleteknek megfelelően tartalmazza az összetevőket és bizonyos felmérések szerint ezzel a készítménnyel tudják a legjobban kordában tartani a súlyukat a kismamák. 4. hónapos vagyok én is, fél kiló plusszal. A harmadik trimeszterig ugyanis a MAMA HÍZIK!!!

Boldog babavárást!

2008. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron 1100.- Pesten 1550.- Gyógyszertárban lehet kapni , bár elég sok helyen néztek rám hülyén , mit is akarok . ez az adag 12 napra elegendő !
2008. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Köszönöm!!
2008. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szíjasztok Kismamik!Nagyon köszönöm a válaszokat!A még el nem fogy a gyógyszerem „eurovit” addig szedem azt át válltok gravidára.Minden jót nektek,és könnyű szülést kívánok nektek!

Üdv:Zsuzsa

2008. júl. 2. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!