Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beleköthet abba a védőnő,...

Beleköthet abba a védőnő, hogy egy szobás lakásba várjuk a picit?

Figyelt kérdés
Ma jön először látogatóba, és tartok ettől. 20 hetes vagyok.
2008. júl. 2. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha ebbe beleköt, akkor nem normális. Ne tarts tőle. Nem mindenkinek lehet több szobás lakása.
2008. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem köthet bele, ha megvan a személyenkénti 6 négyzetméter élettér. Nálatok valószínűleg megvan. :)
2008. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem! Nem a lakásod négyzetméterétől függ, hogy hogyan, mennyire felkészülten és milyen szeretetben várjátok a babátokat! Nem hiszem, hogy ezt bármelyik védőnő szóvátenné! Ha tisztaság van, akkor meg pláne!

Nyugodj meg! Nem kritizálni fog, hanem segíteni. Ha bármi kérdésed van bátran tedd fel Neki!

Boldog babavárást!

2008. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szió!Mért kötne belle?Ehez semmi köze!!Nem élhet mindenki lukxus villába,úgy ahogy én sem meg a párom sem.Meg láttod nem lesz semmi baj!!Ne izgulj!24 hetes kismami
2008. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már bocs de semmi köze nincs hozzá! mindenki olyan lakásba lakik amilyet a pénztárcája megenged!nyugi szerintem nem fog belekötni ne aggódj! ha igen akkor meg nem norma!boldog babvárást 21 hetes kismami
2008. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi azt akartam irni hogy babavárást!
2008. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem köthet bele.javaslatokat tehet, de követelni semmit.

én attól tartottam, hogy az enyémnek az nem fog tetszeni hogy a nagyszobába akarom a picit rakni.mert a hálószoba, az hálószoba.de nem szólt le, a tv-re figyelmeztetett, hogy úgy helyezzük a kiságyat, hogy a fények nem villódzzanak be hozzá.nem a hang zavarja.a fények.szóval, ha valamennyire abba az egy szobába csináltok neki egy "kis sarkot",szerintem tökéletesen ellesztek.

37hetes kismama, boldog babavárást

2008. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanmár!

Nekünk ugyan 1,5 szobás a lakásunk,de a pici sleendő szobája,egyelőre egy romhalmazra emlékeztet még.Így tulajdonképpen mi is 1 szobát használunk.Egy szeve nem volt miatta.Nem kell aggódni miatta.Mások sokkal rosszab körülmények közé is szülnek gyereket,és nincs semmi retorzió.

2008. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj!a sógornőm most várja a második babát egy szobás lakásba és ez a probléma fel sem merült.a védőnő nem azt nézi hogy palotád van vagy nincs!tisztaság legyen ez a lényeg!
2008. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem nekunk 1szoba,fürdöszoba,konyha volt az elsö babával,nem a lakás méretét nézik hanem a tisztaságot
2008. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!