Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben szülő kismamik,...

Szeptemberben szülő kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Lelkileg, fizikailag? Nekem fizikailag egyáltalán nem megterhelő. Sok helyen olvasom, hogy nehéz az alvás, meg a járás meg minden. Én tök jól elvagyok, csak lelkileg nehéz a várakozás. :) Minden nap úgy kelni, hogy talán MA, és aztán nem... 12 napom van a kiírt időpontig. Várom a fájást, de azt sem tudom milyen, mivel első baba és eddig csak nagyon enyhén tompán fájdogált néha a hasam. Ez lenne a jósló? :)
2013. szept. 2. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok 28.-ra vagyok kiírva

szóval még 25 nap.

Fizikailag én is jól vagyok,

viszont már kezdek félni kicsit hogy észre vegyem mikor megindul a szülés,

meg hogy a párom is oda érjen időben meg magától a szüléstől is félek.

Nst-n még én sem voltam itt csak a 37. héten van,

szóval majd jövőhéten,

viszont uh már van hetente.

Kitartás már nincs sok vissza.

A félelem mellett már várom is nagyon, mindenki azt mondj aki szült már hogy amikor elfolyik a magzatvíz annyira fogok izgulni a baba miatt hogy a szüléstől való félelem el is múlik rögtön :)

2013. szept. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már ha elfolyik a magzatvíz, van akinek nem folyik el, csak jönnek a fájások. :) Amik sűrűsödnek. Izgiiii!!!! Ma is úgy keltem, hogy na hááátha :D Bár még van 11 nap hátra. És még az is lehetséges, hogy "túlhordjuk". Bármi lehetséges. Ti mennyi ideig hordhatjátok túl? Nekem a dokim azt mondta, hogy egy hétig, utána már indít, nehogy valami baja legyen odabent a babának. A babám méretei alapján az átlaghoz képest még csak 36 hetesnek számított 38 hetesen. Ezt azzal magyarázta a dokim, hogy az átlag babák 3800grammal születnek, az én babám viszont kicsike, 2800 grammos a 38. héten. De remélem ez nem jelent gondot. Én 3100 grammal születtem :)
2013. szept. 3. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!