Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben szülő kismamik,...

Szeptemberben szülő kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Lelkileg, fizikailag? Nekem fizikailag egyáltalán nem megterhelő. Sok helyen olvasom, hogy nehéz az alvás, meg a járás meg minden. Én tök jól elvagyok, csak lelkileg nehéz a várakozás. :) Minden nap úgy kelni, hogy talán MA, és aztán nem... 12 napom van a kiírt időpontig. Várom a fájást, de azt sem tudom milyen, mivel első baba és eddig csak nagyon enyhén tompán fájdogált néha a hasam. Ez lenne a jósló? :)
2013. szept. 2. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele. 13 napom van a kiírtig, nagyon izgulok h milyen érzés lesz! De minél közelebb van annál lassabbnak tűnik az idő. Már baromira türelmetlen vagyok! Én jól bírom fizikailag, nem fáj semmim, jóslóm is alig van. De már szeretném a karomban tartani! :)
2013. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igaz, még van 25 nap a kiírt időpontig, de már a finis. Szóval már nem nagyon számolok vissza, egyszerűen csak várom a rajtot:-))


Olyan érdekes, mert amikor voltam vagy 22 hetes vagy kevesebb alig vártam, hogy a 24.hetet betöltsem és legyen esélye a babámnak a túlélésre.

Amikor odaértem a 28. hétben reménykedtem, hogy 60%esélye legyen, s utána a 95%ban, most meg már mindegy:))) majdnem mindegy.

Azért még 1-2 hetet töltsön csak bent:-)


Ma megyek a dokimhoz, még nem voltam nst-n pedig a 37. hetet töltöm maholnap. Nagyon jól. Vagyok, bár éjszaka fura fájdalmak törnek rám, de elkönyvelem annak, hogy normális.


Volt olyan éjszakám is, hogy minden résből folyt valami:-))) nagyon rosszul voltam!

De egészen jól vagyunk!

Kislányt várunk haza:-)

És te kérdező??

2013. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekünk is kislányunk van/lesz! :) És én is teljesen ugyanígy érzek, ahogyan Ti. Vártam én is az időpontokat, hogy minden rendben legyen, most, hogy már a 38. hetet is betöltöttem és haladok a 39. felé már inkább azt várom, hogy végre kezdődjön el. Nem félek a szüléstől, csak annyira ismeretlen, hogy már inkább szeretnék túl lenni rajta. A fájdalmon, a gátmetszés/varráson az esetleges szükséges dolgokon, hogy csak a babámra koncentrálhassak. Nem beszélve arról, hogy olyan kíváncsi vagyok már, látni szeretném, magamhoz ölelni! :) Olyan hihetetlen számomra, hogy nem sokára ez bekövetkezik. Tényleg mintha egy filmet néznék és ez nem is velem történne. Ja és persze azért aggódom is, hogy minden flottul menjen.
2013. szept. 2. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Én októberre vagyok kiírva,és fizikailag nagyon nehéz már.Második baba,hatalmas a pocakom pedig csak 33 hetes vagyok,fáj minden porcikám,csontom.Lelkileg én is nagyon várom és félek.Bár 90%,hogy újra császárom lesz.
2013. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek, a végcél lebegjen a szemünk előtt, a csodálatos, egészséges kisbabánk, akinek minden apró mozdulata, mosolya, sírása áldás lesz a mi életünkben, még ha néha jól el is fáradunk Tőle ;)
2013. szept. 2. 13:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Még 14 nap van vissza. Már vágom a centit :)

Az alvással addig a percig nincs baj, amíg az éj közepén fel nem kell kelnem pisilni. Akkor nagyon fáj, ahogy a baba "rendeződik". Az elindulással vannak gondok.

Első babánk lesz, kisfiú, Ádám. Az utóbbi időben sokszor álmodom a szüléssel meg a babával. Már nagyon várjuk, férjem minden pisszenésemre ugrik, hogy " na beindult" :D Én meg mindig lelombozom, hogy csak rúgott egyet.

Nekem is 2-3 napja fájdogál a pocim, hol jobban hol kevésbé. Jó lenne ha már kibújna :)

2013. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 4.babám, már 1 héttel túlhordtam... A dokim nem foglalkozik velem, holnap megyek másik kórházba, a főorvoshoz, nézze meg, és írja ki a császár időpontját.

Amúgy ezt leszámítva jól vagyok. 3 lány után egy fiúcska érkezik hozzánk.

De néha fura, mert rámtörnek sírógörcsök, meg már érzem, ahogy ékelődik be a kicsi, hasmenésem van (állítólag a szülés előjele, bár ilyenem még nem volt), keményedek... és reménykedek benne, hogy a héten már a karomban tarthatom!

Kitartást mindenkinek!

2013. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szept 12-re vagyok kiirva, alapvetően jól vagyok de az alvàssal hadilàbon àllok, èjszakànkènt ràadàsul mostanàban gyakran görcsölök, ulyenkor mundig azt hiszem, Hogy na most beindult vmi, de aztàn elmúlik... Fèlni szerencsère nem fèlek, inkàbb màr èn is szivesen túl lennèk rajta ès babàznèk. Kislànyt vàrunk amúgy ès remèlem az is lesz, Mert màr minden rózsaszín...:D
2013. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kabymaci ***** válasza:
Szeptember 6 vagyok kiírva 1 hete korházba fekszek mert nem mozgott a baba. Most meg semmi bajom.de már nincs haza menetel.remélem megszülök addig mert még utána 10 napra rá van.az hogy inditanak. Jol birtam eddig.de a korház kikészit.
2013. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt nem csodálom, a kórházban még rosszabb lehet a várakozás! :( Kitartást kívánok! 7-es válaszoló, milyen doki az ilyen, aki nem foglalkozik Veletek??? Felháborító!
2013. szept. 2. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!