Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Henna festékkel árthatok a...

Henna festékkel árthatok a babának?

Figyelt kérdés
Eddig szőkére festettem a hajam. Most is szeretnék az maradni. Az gyógynövényes alapanyagú, úgy tudom. 7 hetes vagyok.
2007. szept. 28. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem ártalmas az ilyesmi.
2007. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetes vagyok és ma voltam dokinál. Nagyon örülök, mert minden rendben van:)!!! Megkérdeztem a hajfestést (szintén szőke) és azt mondta lehet kivéve ha a festék dobozára van írva hogy terheseknek nem ajánlott vagy nem szabad vagy a fodrász nem ajánlja azt a típust. Ennyi!
2007. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

a barna henna eseszseges !!!

a fekete viszont nem, azt nem ajanlom semmikepp.

a barnaban novenykivonatok vannak, taplaljak a bort, szoval semmi veszelye nincs.

a feketeben mesterseges anyagok tucatja talalhato meg, semmikepp nem ajanlom a feketet !

2007. szept. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hennával nem lehet szőkíteni, barna, fekete, vörös színekben kapható, és leginkább árnyalatot ad a hajnak. Aki mondjuk természetes szőke, az be tudja festeni vele a haját vörösre, de amúgy nem sokat lehet vele változtatni. Ne aggódj, ha fodrász csinálja a szőkítést, akkor nem használ olyat, ami árt a babádnak, és is végig festettem a hajam, és nem lett semmi baja. Anyukám is festette a haját a terhessége alatt, és én is egészséges vagyok.
2007. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!