Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11hetesen éreztetek hasonló...

10-11hetesen éreztetek hasonlót? Olyan furcsa, mintha a köldökzsinór húzódna

Figyelt kérdés
általában akkor érzem ezt a fura valamit,amikor fekvésből felkelek,vagy fordulok át,olyan kicsit nagyobb mint egy ökölnyi "valami"úgy húzódik,és a köldökömtől jön ki a húzódás,viszont az a valami picit lejjebb van.Ez a méhem lehet?
2009. nov. 1. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor még lentebb van a méh. Viszont az tény, hogy ilyenkor minden mozog ésátalakul odabent. Engem még mindig gyötör néha a mindjárt megjön érzés, az ijesztőbb számomra, mint amikor a hashúzódást érzem.

11+3 heteske

2009. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

olyan érdekes,mert ő már a 2.babám.a "nagy fiammal" semmi ilyeneket nem éreztem.most meg?!mindjárt megjön érzés még néha most is van,hányinger...szédülés...teljesen más.

és ez az érzés?!olyan kb 10-15cm átmérőjű "valami" ami a jobb oldalamon lent van.Kicsivel feljebb,mint a petefészkem.

na majd megkérdem a dokit,lassan úgyis megyek a 12hetis UHra.

2009. nov. 1. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!