Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok az...

6 hetes kismama vagyok az bajt jelent ha nincs hányingerem és már nem fájnak annyira a melleim?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Nekem sem fájt semmim, mégcsak egy kis böffenésem sem volt, és van egy lassan 4 éves kisfiam. Szerintem örülj neki nagyon, hogy nincsen hányingered stb.
2008. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, ennek csak örülni kell, szerencsére Nekem sincs semmi más tünetem nagyon, csak a mellfájás, de az nekem inkább egyre durvább, nem enyhül. Mindenkinek máshogy viseli a szervezete, biztosan minden rendben van.
2008. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a hányinger a 7. hét körül jelentkezett és fokozatosan (nem reggel, utána pedig nem CSAK reggel); míg nem volt, örültem előre... gondoltam, megúszom! Hát nem! Kb. a 12-13. hétig kitartott! :) A szagoktól, ill. illatoktól való undor is fokozatosan jött. Borzasztó volt, a saját tusfürdőmtől, testápolómtól ill. parfümömtől rosszul lettem - ha előtte nem is volt hányingerem, ahogy megéreztem a saját illatomat, tuti hánytam.

A melleim pedig sosem fájtak, csak azt láttam, ahogy megduzzadtak.

Ne izgulj előre! Különbözőek vagyunk, és minden terhesség ill. tünet más és más!

Boldog babavárást!

2008. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mellfájdalom/mellfeszülés olyan dolog, hogy egyszer jobban érzed, máskor kevésbé. Nekem ezt a doki mondta, mert én is pont ezt a kérdést tettem fel neki.

Az pedig, hogy most nincs hányingered, szintén nem jelent semmi problémát, lehet hogy szerencsés vagy és megúszod, de lehet, hogy jövő héten már lesz.

2008. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, két fiam van egyikkel se volt hányingerem mindenki nagyon irigyelt érte.
2008. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!