Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemerem csont felet egy...

Szemerem csont felet egy picivel, kisse baloldalon eleg eroteljes feszulest erzek? Mitol lehet? 34hkm

Figyelt kérdés
A babam mar hetek ota fejvegu fekvesben van... Talan most ekelodik be a feje? Nem tul korai meg? Vagy vmi mas lehet?
2013. aug. 27. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 28 hetes és szokott ilyet csinálni. Ha lefekszek és arra az oldalra fordulok ahol kiáll éppen, majd 5 perc múlva átfordulok a másik oldalamra akkor arrébb szokta tenni magát és megszűnik ez a feszülés. Fejvégű már vagy 20 hetes koraóta.
2013. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eroteljes, fajdalmas feszulest, huzodast?

Nah en ezt erzem par napja, nagyon kellemetlen, olyankor meg nyujtozni is nagyon fajdalmas. Szerintem ilyenkor a baba elnyom valami ideget, mert sokszor kelek fel ejszaka arra, hogy faj...de par perc es el is mulik.

Nekem nyomasra is erzekeny, de pontosan ott erzem ahol te irtad. Az en babam is fejvegben van...


36hkm

2013. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én éppen az előbb éreztem ilyet. Lefeküdtem ellenkező oldalra és láttam, hogy szépen arréb helyezi magát odalent:-)

32 hkm

2013. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!