Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj, hogy én még csak...

Nem baj, hogy én még csak most kezdtem el szedni a folsavat 9-10 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, főleg ha szedtél már Elevitet, vagy valami más vitamint. Az Elevit pl. tartalmaz folsavat. Én még Magne B6-ot szedek hányingerre, meg mindig rossz volt a gyomrom. Jó babóvárást!
2008. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos a folsav jelenlete a terhesseg elso masodpercetol kezdve fontos, eppen azert, mert tulajdonkeppen a te 9 hetes terhessegedben mar le is zarult a gerinoszlopocska kialakulasanak az a szakasza, amit a folsav meg tud tamogatni (h ne legyen nyitva a kis gerince stb).

De sokan ilyenkor meg nem is tudjak, h babasak, ezert nem mindenki tudja idoben elkezdeni, es megis minden rendben!

2008. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Én pl. csak 13 hetesen kezdtem el szedni az Elevitet, de azt is csak 2-3 naponta. Előtte nem szedtem se folsavat se semmit. Nekem pl. a dokim nem is szereti az ilyeneket, mindig csak annyit mond hogy sok zöldség meg gyümi, tejtermékek és kész.:) Mostmár 20 hetesek vunk és zárt a gerince, minden rendbe van vele megvan mindene és teljesen jól fejlődik és annyit mozog 30fokba is mint egy igazi kis sajtkukac.:)
2008. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Itt tudsz utana olvasni:

[link]

2008. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Baj nem lesz,de egyébként az első hetekben a legfontosabb a folsav.Már valószínűleg lekéstél róla,de ha nincs baj,akkor már teljesen mindegy,hogy nem szedted!
2008. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap olvastam hogy van aki 20 hetesen vette észre hogy várandós, és ugye addig nem szedett semmit... A kisfia mostmár 10 éves ha jól emlékszem és minden teljesen rendbe volt vele. Tehát szerintem ilyeneket nem kell túlaggódni. Nem lesz belőle gond!
2008. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem is szedtem folsavat csak az elevitet kezdetm el szedni mikor terhes lettem. Ez is pont elég.
2008. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

7. válaszoló!!

Mennyit híztál?? Azt mondják,hogy az Elevittől nagyon ragnak a + kilók.

2008. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 kilót híztam. 41. héten szültem. De én mindent ettem. Nem bírta lemondani az édességről. Szerintem ez teljesen alkat függő!
2008. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, nem igaz, hogy hízni lehet az Elevittől, én a fiammal 9 kilót híztam és napra pontosan szültem.
2008. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!