Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok olyan helyet ahol...

Hol találok olyan helyet ahol vízben végezhető kismamatornát csinálhatok?

Figyelt kérdés
16 hetesek vagyunk,gerincsérvem és jelentős súlyfeleslegem van, ezért szeretnék aqua tornát csinálni. Kérem aki tud segítsen.
2008. júl. 1. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A Camponában van az tudom, de még sok helyen láttam pontosan nem emlékszem.

Egyébként ha gyógytornászhoz jársz kismamatornára akkor Ő is tud segíteni hogy ne ártson a sérvednek.

3hónapos kislány gyógytornász anyukája

2008. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Campona mellett a XXII. ker. művelődési házban van az tudom, de még sok helyen láttam pontosan nem emlékszem.(www. hofeherfoka.hu) vagy a www.aquanatal.hu

Egyébként ha gyógytornászhoz jársz kismamatornára akkor Ő is tud segíteni hogy ne ártson a sérvednek.

3hónapos kislány gyógytornász anyukája

2008. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a XX. kerben is de 2500ft /alkalom.Szeruintem rablás.Jó biztos drága a víz tisztítása, de nehogymár ennyi különbség legyen.Keress rá a goodle.-ban
2008. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

www.google.hu

bocsi

2008. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!