Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha leereszkedik a has az már...

Ha leereszkedik a has az már a szülés közelettét jelenti? Van igazság alapja, vagy csak olyan mende monda.

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 36. hetemet és szemmel láthatoan lejjebb van a hasam.Mostanában elég sokat fáj,szurkál....közeledik?
2009. okt. 30. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet a jele. nekem még nincs lent, de sokat fájdogál a pocim. Vannak már jóslóim is.

35+4km

2009. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, bár általában a beilleszkedést jelzi, az pedig hetekkel megelőzheti a szülést, egy biztos közeledik....
2009. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Lenne mégeggy kérdésem.Milyen valojában az a joslo fájás?
2009. okt. 30. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:

olyan, mint az igazi, csak elmúlik...


mensis görcs szerű, ami rendszereződhet is, de aztán elmúlik vagy gyengül.

2009. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, jelentheti.

De ettől még lehet 3-4 heted is a szülésig. Nekem 2 hét múlva indult meg a szülés, attól számítva, hogy elindult a hasam lefelé.

Sőt, amikor túlhordtam a másik babámat, akkor is onnan tudtam, hogy meglesz hamar, hogy "csúszott" le a hasam, s már máshol nyomott, szúrt.


Ám a lehúzódás korábbi hetekben összefügghet azzal is, ha esetleg sokat vagy talpon. Fizikai értelemben ugyanazt jelenti. A baba súlya lenyomja a szöveteket valamennyire.

Ill. ha már beékelődőfélben van, vagy már beékelődött a fejecskéje, akkor ugye már nem mocorog annyit, s huzamosabb ideig van egy helyen (lent). Még ha csak pár centit is jelent ez, ez is a has lehúzódását eredményezi. Tulképpen a baba súlya, az elhelyezkedése és a gravitáció miatt van az egész. Úgy tudom...

2009. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16.56-os vagyok ismét.


Nem feltétlenül fáj a jóslófájás. Sokszor csak erősen bekeményedik. Erősen! Nem gyengén!

Ám ha mégis fáj,akkor tényleg olyan mint egy menszeszes görcs.

2009. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ereszkedett le a hasam, egy jóslóm sem volt, végig jól voltam. Nekem vérzéssel kezdődött a szülés, aztán jöttek a fájások rá 1 órára.
2009. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!