Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában mindig úgy érzem,...

Mostanában mindig úgy érzem, mintha folyna ki valami belőlem, de persze nincsen "csak"kis folyás, más is van igy?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam már csak bebeszélem magamnak,pár hete volt kevés vérzésem,és mindig attól félek ,visszajön:-(Mit lehet ez ellen az érzés ellen tenni?Pár nap múlva leszek 12 hetes.
2009. okt. 30. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is néha megzúdul ott lent, én is rohanok olyankor wc-re, (volt már egy vetélésem, akkor azt hittem, hogy csak folyásom van, közben vér volt...), de csak folyás, semmi különös.

A félelem is dolgozik az agyban, de ezek a zuhatagok természetesek. :)

10 hetes km

2009. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is meg voltam egy kicsit ijedve az elején, de aztán rájöttem, hogy ez teljesen normális, mármint, hogy sokkal bővebb folyásom van, mint a terhesség előtt. (Valahol a neten is olvastam róla, hogy terhesség alatt megnő a folyás mennyisége.) Ehhez most hozzá kell szokni... Szerintem, ha aggaszt, mondd el a dokidnak vagy a védőnőnek, lehet, hogy szakmailag jobban meg tudnak nyugtatni, hogy semmi baj nem lesz! :) Csak optimistán! ;))

28 hetes kismama

2009. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont igy vagyok vele,nekem is volt kis vérzésem az elején,én most19hetes vagyok és idáig nem múlt el a parám,szerintem már igy maradok..pici pánik,azonnal wc.aztán kiröhögöm magam...úgyhogy sztem semmit nem tudsz tenni..relax,pozitív gondolatok..stb.,de 14hét után kicsit nyugisabb a dolog.Talán.

Nyugi.Ez a legkevesebb:-)

2009. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,más választásom nincs,megpróbálok pozitiv lenni,sokat beszélek babához is,de mégis zavar,főleg ha elmegyek itthonról,mindig ez jár az eszemben:-(
2009. okt. 31. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!