Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a savanyút kívánom az mire...

Ha a savanyút kívánom az mire utal lányra vagy fiúra?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem ez fogja eldönteni,csak kíváncsiság :) Napi 1 üveg savanyú uborka lemegy pusztán :) a citromról ne is beszéljünk,mert szegény párom kilószámra hordja haza,mert én be tudok vágni 2-3 db-ot is csak úgy magában :) Ja a másik nyerő a csípős!
2013. aug. 21. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem utal semmire ;) De saját tapasztalat, hogy én is a savanyúra és a csípősre vagyok rákattanva, és fiút várok.
2013. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 málna_ ***** válasza:
57%

Semmire nem utal.

Én egyáltalán nem kívánok se édeset, se savanyút, fiam lesz.

2013. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Rémlik, hogy van valami ilyen, de nem tudom hogyan szól.


A fiamnál édeset ettem és ittam, mint egy teve.

A lányomnál mindegy volt, csak savanyú legyen.

2013. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Savanyú csípős édes sós...kislányom kesz.

35hkm

2013. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak arra, hogy terhes vagy, gyakori ilyenkor a savanyúság iránti vágy. Nekem 2 fiam van, a kefir és a paradicsom volt a fő táplálékom a terhességeim alatt. De a savanyú uborkát is gyakran kívántam. A húgomnak lányai vannak, és ő is hasonlókat evett a terhessége alatt. Szóval nem utal semmire. Ahogy a has formája, meg egyéb más babona sem :-)
2013. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
soha nem voltam kívánós a terhesség alatt. Fiam lesz
2013. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Első két fiamnál rengeteg savanyú uborkát megettem. Meg a phepperoni (bocs ha rosszul írtam) paprikát gyűrtem be. A harmadik fiamnál pedig a sütit és a csokit szerettem. Uborkát, paprikát egyáltalán nem ettem.
2013. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiam: napi fél - egy kg savanyúkáposzta volt a terhesség elején! már a környezetem rosszul volt a szagától is, majd jött a mogyorókrém a terhesség végén :) ezt jobban szerették... érthető okokból :)


Lányom: elején hánytam mindentől! majdnem kórház lett... majd a 3. trimeszterben napi 2-3 citrom csak magában- volt hogy haraptam! már úgy néztem ki mint egy csókosszájú hal .. annyira feldagadt a citromtól a szám és az ajkaim és alig tudtam beszélni és fájt is, de megvesztem ha nem volt meg a napi adagom!!! jaa, vigyázz nekem itt totál gajramentek a fogaim ettől!!!

2013. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt én is savanyút kívántam annyi citromot, meg savanyú káposztát életembe nem ettem mint akkor 9 hónap alatt fiam született.

Most a másodiknál inkább az édeset kívánom, meg sok meggyet, cseresznyét, epret, lányom lesz.


Nálam működött a népi hiedelem miszerint, ha savanyút kívánsz fiú lesz, ha inkább édeset akkor lány.

Jó babavárást :)

2013. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam a kovászos uborka volt a nyerő, fiút vártam :)
2013. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!